رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

اپلیکیشن ساخت شماره مجازی

Members
 • تعداد ارسال ها

  0
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

بروزرسانی وضعیت ارسال شده توسط اپلیکیشن ساخت شماره مجازی

 1. بهترین اپلیکیشن های ساخت شماره مجازی رایگان
   

  اپلیکیشن LETS Phone

  اپلیکیشن LETS Phone

  یک شماره تلفن در کد منطقه خود دریافت کنید که دقیقاً مانند تلفن معمولی شما کار می کند ، به جز مجازی. در هر زمان آن را تغییر دهید ، تماس و پیامک برقرار و دریافت کنید و فعالیت خود را به تیم خود اطلاع دهید.

   

  اپلیکیشن Line2 Plus

  اپلیکیشن Line2 Plus

  Line2 Plus سیستم تلفنی کامل کسب و کار شما برای دستگاه Android شما است. بدون توجه به اینکه در کجا هستید ، به مشتریان خود تجربه تماس حرفه ای را بدهید و خطوط شخصی و کاری خود را جدا از هم نگه دارید.چند شماره تلفن: چند شماره تلفن کسب و کار مجازی به دستگاه خود اضافه کنید و از هرجای دیگر تماس بگیرید یا تماس بگیرید.

   

  اپلیکیشن MySudo

  اپلیکیشن MySudo

  MySudo به شما امکان می دهد چندین سودو ، هر یک با شماره تلفن و آدرس ایمیل ، ایجاد و مدیریت کنید تا از آنها برای ثبت نام ، بارگیری یا در هر زمان که به یک شماره تلفن خصوصی و یا آدرس ایمیل نیاز دارید ، استفاده کنید.راه اندازی نمایه سودو به راحتی انتخاب شماره تلفن و انتخاب آدرس ایمیل آسان است.در زمانی که تقریباً هر تعامل شما با شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل شخصی شما ارتباط آنلاین یا آفلاین دارد ، MySudo به شما امکان می دهد کنترل را با استفاده از حداکثر نه شماره تلفن و آدرس ایمیل مختلف از بین ببرید تا توانایی تبلیغ کنندگان ، کلاهبرداران را از بین ببرید ، و اشخاص ثالث دیگر از ایجاد مشخصات دقیق اطلاعات شخصی شما.

   

×
×
 • جدید...