رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

تخته امتیازات


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان ۲۰/۰۴/۲۹ در همه بخش ها

 1. 2 امتیاز
  عرض ادب و سلام موضوعی هست که میخوام ببینم کدوم یک از دوستان راه حلش رو میدونه اینکه در اخرین ورژن فتوشاپ 2020 v21 موقع استفاده از ابزارهای درگ کردنی مثل براش و کلون استامپ و حتی ابزار لسو یهو موقه کشیدن و ایدیت ابزار پرش داره و یه ناحیه دیگه رو بصورت خط مورب انجام میده و برمیگرده در همه ابزارهای که با موس یا پن در حال انجام و پر کردن و کشیدن هست این موضوع هست مشکل از کجاست؟؟؟؟
 2. 1 امتیاز
  سلام میشه لطف کنید یه منبع آموزشی مطمئن برای آموزش فتوشاپ 2019 از صفر معرفی کنید.ممنون
 3. 1 امتیاز
  سلام به شما شما از سری فونت های B میتوانید استفاده کنی ... مثل : یکان ،ترافیک ، هما ، مروارید ،تیتر ، فرناز ، کودک ، وحید و در اینترنت بزن دانلود فونت برات میاره اما میتونی از سایت فونت ایران مراجعه کنید فونت ها را ببنید فونت مورد نظر را بخری سامار
 4. 1 امتیاز
  سلام فونت ایران یکان از فونت های پرکاربردی هستش و سلیقه اکثر افراد می‌باشد
 5. 0 امتیاز
  در حال حاضر بهترین فونت برای نوشتار فارسی ، سری ایران سنس و ایران یکان هست... البته که فونت ی دنیاییه و بیشتر سلیقه ای هم هست .
 • خبرنامه

  خبرنامه الکترونیکی اپن کارت پارسی شامل همه چیزی است که برای هرچه بهتر ساختن فروشگاه و سایت خود با ما لازم است بدانید.جدیدترین تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه، خبرهای هیجان‌انگیز درباره محصولات و خدمات ما، ایمیل‌های الهام‌بخش و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنید. ماجراجویی بزرگ بعدی، تنها یک ایمیل با شما فاصله دارد.

  شما جزو اولین نفراتی خواهید بود که مستقیماً در جریان آخرین نرخ‌های ویژه، اخبار و اطلاعات محصولات و خدمات اپن کارت پارسی قرار خواهید گرفت.

  عضویت
×
×
 • جدید...