رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
hpvdarman

بهترین کلینیک های درمـان کیست مویی

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

 

کلینیک های معروف برای درمان کیست مویی در ایران و دنیا

توجه به این نکته ضروری است که اگر روش درمان مناسبی انتخاب نشود ، عود کیست مویی حتی پس از درمان نیز ممکن است رخ دهد. پیروی از دستورالعمل های مراقبت پس از عمل ، رعایت بهداشت خوب و اجتناب از نشستن طولانی مدت یا فشار بر ناحیه آسیب دیده می تواند به کاهش خطر عود کمک کند. در نتیجه انتخاب یک کلینیک خوب و متخصصان کاربلد اهمیت بیشماری دارد.

در ادامه به بررسی بهترین کلینیک های تخصصی درمـان کیست مویی در دنیا می پردازیم.

مایو کلینیک Mayo clinic

 
 

کلینیک های معروف برای درمان کیست مویی در ایران و دنیا

نم نمک بیان میکند؛ کلینیک مایو یک موسسه پزشکی مشهور است که مراقبت های جامعی را برای طیف گسترده ای از شرایط پزشکی از جمله درمـان کیست مویی ارائه می دهد. اگر به دنبال جراحی پیلونیدال در کلینیک مایو هستید ، می توانید انتظار داشته باشید که مراقبت های تخصصی از متخصصان با تجربه مراقبت های بهداشتی که در این بیماری تخصص دارند دریافت کنید.

جراحی پیلونیدال در کلینیک مایو بسته به مورد خاص و شدت بیماری ممکن است شامل تکنیک های مختلفی باشد. برخی از گزینه های جراحی رایج برای سینوس پیلونیدال در کلینیک مایو ممکن است شامل موارد زیر باشد :

  1. برداشتن : برداشتن مجرای سینوسی و بافت آسیب دیده با جراحی برای جلوگیری از عود.
  2. روش های کم تهاجمی : تکنیک هایی مانند درمان آندوسکـوپی سینوس پیلونیدال (EPSiT) یا برداشتن حفره ممکن است برای برداشتن سینوس بدون برداشتن وسیع بافت مـورد استفاده قرار گیرد.
  3. درمان با لیزر : ممکن است از لیزر درمانی برای برداشتن مجرای سینوسی و بهبود بهبود استفاده شود.

قبل از انجام عمل جراحی پیلونیدال در کلینیک مایو ، احتمالاً با یک متخصص مشورت خواهید کرد که وضعیت شما را ارزیابی میکند ، گزینه های درمانی را مورد بحث قرار داده و یک برنامه درمانی شخصی متناسب با نیازهای شما ایجاد می کند.

برای اطمینان از بهبود موفقیت آمیز و کاهش خطر عوارض یا عود ، پیروی از تمام دستورالعمل های قبل و بعد از عمل که توسط تیم مراقبت های بهداشتی ارائه شده است ، مهم است. اگر سوال یا نگرانی در مورد جراحی پیلونیدال در کلینیک مایو دارید ، در گفتگو با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود برای راهنمایی و پشتیبانی دریغ نکنید.

کلینیک دکتر علیرضا زارعی

کلینیک های معروف برای درمان کیست مویی در ایران و دنیا

مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاهی شامل بواسـیر(هموروئید) ، شقاق مقعـدی ، زگیل تناسلـی ، فیسـتول و کیست مویی از سال 1391 فعالیت خود را زیر نظر دکتر علیرضا زارعی آغاز کرده و با استفاده از جدیدترین روشهای درمانی و بروزترین تجهیزات و به همراه کادر پزشکی مجرب موفق به درمان بیش از 100.000 بیمار گردیده است. مزیت این مرکز استفاده از لیزر و روش های نوین درمانی می باشد که بدون نیاز به بستری و دوران نقاهت طولانی در کمتر از نیم ساعت مراجعه کنندگان درمان و به زندگی عادی خود باز میگردند.

کلینیک زارعی واقع در تهران ، ابتدای خیابان ملاصـدرا ، خیابان پردیس ، پلاک 14، طبقه 5 بوده و با داشتن رضایت بیش از 12سال سابقه کار و بیش از 700 عمل در ماه در خدمت بیماران عزیزمی باشد.

در این مرکز درمان تمام بیماری ها از جمله کیست مویی ، به صورت سرپایی و با لیزر انجام میشود.

سایت مرکز درمـان کیست مویی : https://cliniczarei.com

 

 

ویرایش شده توسط hpvdarman

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...