رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
hpvdarman

جراحی بواسیر یا عمل هموروئید چگونه است؟

پست های پیشنهاد شده

هموروئیدکتومی جراحی برای برداشتن هموروئید است. اینها سیاهرگهای متورم در ناحیه مقعد هستند. در طی این جراحی، پزشک وریدهای متورم را برش می دهد. پس از جراحی، درد و خارش ناشی از هموروئید شما باید از بین برود.
بعد از این جراحی احتمالا همان روز به خانه می روید. در ناحیه مقعد کمی درد خواهید داشت. همچنین ممکن است خونریزی خفیفی از مقعد داشته باشید. این علائم ممکن است 1 تا 2 ماه طول بکشد. پزشک برای کمک به تسکین درد به شما دارویی می دهد. همچنین ممکن است پزشک به شما نرم کننده های مدفوع بدهد. اینها به راحت‌تر شدن حرکات روده شما کمک می‌کنند.
تا 4 هفته پس از جراحی هموروئید از بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید. احتمالاً باید 1 تا 2 هفته از محل کار خود مرخصی بگیرید. این بستگی به نوع کاری که انجام می دهید و احساس شما دارد.

بهبودی حدود 2 تا 3 هفته طول می کشد.

    بعد از جراحی می توانید کمی درد داشته باشید. اگر پزشک به شما داروی تجویزی برای درد داده است، آن را طبق دستور مصرف کنید. از پزشک خود بپرسید که چه داروهایی برای شما بی خطر هستند.
    مقداری خونریزی به خصوص با اولین حرکت روده بعد از جراحی طبیعی است.
    برخی از پزشکان ممکن است برای جلوگیری از عفونت و کاهش درد، مصرف آنتی بیوتیک (مانند مترونیدازول) را پس از جراحی توصیه کنند.
    معاینات بعدی با جراح معمولاً 2 تا 3 هفته پس از جراحی برای بررسی مشکلات انجام می شود.

http://redhearts.blogtez.com/post8.php

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنید



ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...