رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
hpvdarman

نتیجه گیری از فرق بین زگیل تناسلی با منگوله های پوستی

پست های پیشنهاد شده

در حالی که تگ‌ های پوستی و زگیل‌ ها به دلیل ظاهر مشابه اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می‌ شوند، اما توسط عوامل کاملاً متمایز ایجاد می‌شوند. اگر در مورد رشد غیر معمول در اندام خصوصی خود شک دارید، با پزشک خود مشورت کنید و آزمایش پاپ اسمیر یا آزمایش HPV DNA انجام دهید. 

یک تست اچ پی وی برای زنان بسیار ضروری است که سالانه آن را انجام دهند زیرا در طولانی مدت باعث سرطان دهانه رحم و بیماریهای مربوط به این ناحیه خواهد شد. زگیل تناسلی توسط سویه های کم خطر HPV ایجاد می شود که با آزمایش ما شناسایی نمی شوند. بنابراین، اگر مشکوک هستید که لکه های پوستی زگیل تناسلی هستند یا در معرض ویروس پاپیلومای انسانی قرار گرفته اند، باید فوراً به پزشک مراجعه کنید.

منبع خارجی خبر: https://www.lifecell.in/blog/health-check/how-are-genital-warts-different-from-skin-tags

عرشه آنلاین / زگیل تناسلی نیز به صورت منفرد یا گروهی و خوشه ای ایجاد می شوند. با این حال، زگیل تناسلی عفونی است، ممکن است به راحتی به بافت مجاور گسترش یابد تا نواحی دور (از طریق خاراندن و اصلاح).

زگیل تناسلی

تفاوت در ساختار و بافت

اسکین تگ ها زمانی که آنها را لمس می کنید، بسیار صاف هستند. آنها می توانند به راحتی زیر دست جابجا شوند زیرا پایه نسبتاً نازکی داشته و رویه بزرگتری دارند.

برچسب های پوستی در نواحی بدن که در آن اصطکاک بیشتری به صورت روزانه وجود دارد مانند گردن، زیر بغل، پلک ها، زیر سینه ها، ران ها، اندام تناسلی یا چین های کشاله ران رشد می کنند.

زگیل تناسلی عفونی است و از طریق تماس مستقیم پوست به پوست پخش می شود. بنابراین، آن‌ها نواحی از پوست را تحت تأثیر قرار می‌ دهند که معمولاً هنگام تماس جنسی محافظت نمی‌ شوند و در حین رابطه جنسی (در اثر بریدگی‌های جزئی) آسیب می‌ بینند. شما می توانید آنها را بر روی ساقه آلت تناسلی، مجرای ادرار، واژن، فرج، دهانه رحم یا پوست اطراف مقعد بیابید.

روش انتقال و پخش شدن

معمولاً ممکن است یک برچسب پوستی منفرد را در یک ناحیه مشاهده کنید. ممکن است بیش از یک برچسب پوستی روی بدن خود داشته باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...