رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
behzadghobadi

بهترین مرکز خدمات بدنه خودرو کجاست ؟

پست های پیشنهاد شده

اگر ماشین شما دارای یک فرورفتگی نامطلوب باشد، چه خراشی در موقع پارک باشد یا فرورفتگی ناشی از تصادف، احتمال زیادی وجود دارد که بتوان آن را با صافکاری PDR تعمیر کرد. اکثر فرورفتگی‌های کوچک را می‌توان توسط کارشناسان تعمیر بدنه در درست کرد تا زمانی که رنگ آن سالم باشد و فرورفتگی خیلی پیچیده نباشد. از آنجایی که صافکاری بدون رنگ می تواند 80 تا 90 درصد فرورفتگی ها را از بین ببرد، این بهترین راه برای از بین بردن فرورفتگی از ماشین شما است.
اگر به ناحیه پشت فرورفتگی دسترسی داشته باشیم، اغلب می‌توانیم فرورفتگی را با فرآیند ترمیم آن انجام دهیم. بهترین چیز در مورد PDR این است که ما نیازی به افزودن پرکننده بدنه، رنگ آمیزی مجدد، یا حتی ایجاد اختلال در رنگ کارخانه خودروی شما در طول فرآیند تعمیر نداریم. به همین دلیل، PDR نسبت به فرآیند سنتی تعمیر فرورفتگی که در آن پانل بدنه سمباده می‌شود، پرکننده بدنه اضافه می‌شود و پانل دوباره رنگ می‌شود، زمان بسیار کمتری می‌برد.
اگر می خواهید وسیله نقلیه شما با کسری از هزینه و در زمان کمتری بدون فرورفتگی باشد، فرآیند صافکاری PDR یک راه عالی برای بازیابی تمامی بخش های بدنه خودرو شما است.اکثر تعمیرات فرورفتگی بدون رنگ را می توان با هزینه بسیار کمتری نسبت به رنگ آمیزی مجدد و تعمیرات سنتی انجام داد و در کمتر از یک روز کامل می شود!
ما می دانیم که بسیاری از شما هنوز در مورد فرآیند تعمیر بدنه خودرو PDR سؤال دارید، بنابراین ما یک راهنمای عمیق برای پاسخ به بسیاری از سؤالات PDR که ممکن است داشته باشید ایجاد کرده ایم. پس از مطالعه این مطلب، درک بهتری از فرآیند تعمیر و اینکه آیا خودروی شما با PDR قابل تعمیر است یا خیر خواهید داشت.

صافکاری بدون رنگ یکی از راه هایی است که همه صافکارها نمی توانند انجام دهند. بنابراین، ابتدا باید یک کارشناس قابل اعتماد و متخصص پیدا کنید که بتواند تشخیص دهد آیا ماشین شما قابل تعمیر به صافکاری بدون رنگ است یا نیاز به رنگ آمیزی دارد.
به طور کلی، در تصادفات جزئی که ممکن است بخشی از بدنه خودرو خم شود، ممکن است به صافکاری نیاز داشته باشید. در این صورت رنگ خودرو از بین نمی رود و با صافکاری بدون رنگ می توان خودروی خود را به حالت اولیه بازگرداند. اما در تصادفات شدید که رنگ بدنه خودرو آسیب می بیند، نقاش خودرو باید با رنگ آمیزی قطعات خودرو را تعمیر کنند.
در این فرمت صافکاری بدون رنگ ، قطعات خودرو بدون رنگ بازیافت می شوند. بنابراین در صافکاری تعویض قطعات آسیب دیده ارزش خودروی شما را پایین نمی آورد. از طرف دیگر، صافکاری بدون رنگ معمولا از روش هایی استفاده می کند که زمان کمی می برد. در نتیجه ماشین شما سریعتر تعمیر می شود. شما می توانید برای بازیابی خودروی خود مثل روز اول از طریق شماره درج شده با صافکاری بدون رنگ مستر مکانیک تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاورین ما دریافت کنید.

همانطور که می دانید یکی از حرفه ای ترین و پرکاربردترین شاخه های تعمیرات صافکاری بدون رنگ می باشد که بدون تجربه و تخصص نمی توان به موفقیت در این شاخه دست یافت.ما با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات برای صافکاری بدون رنگ آماده ایم تا بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار دهیم. - خدمات با کیفیت بالا در این مجموعه علاوه بر صافکاری بدون رنگ می توانید از خدماتی مانند مات کردن بدنه خودرو نیز بهره مند شوید

بدون شک اگر از آن دسته افرادی هستید که به خودروی خود اهمیت زیادی می دهید و به چنین مجموعه هایی سر زده اید، عباراتی مانند اتو سرامیک، اتو نانو سرامیک و مواردی از این دست توجه شما را به خود جلب کرده است. اگر بخواهیم سرامیک بدنه خودرو را به ساده ترین شکل ممکن توضیح دهیم بد نیست از این مثال خاص استفاده کنیم.
تصور کنید که فضای داخلی ماشین شما مانند پوست صورت شماست. اکنون نانو سرامیک های خودرو برای داخل خودرو مانند یک ضد آفتاب قوی برای پوست شما هستند. با این تفاوت که محافظ اتو سرامیک بدنه خودرو بسیار قوی تر و کاملتر است.

سرامیک خودرو نوعی محلول پلیمری شیمیایی است که معمولاً با دست در قسمت بیرونی خودرو اعمال می شود. این پوشش سرامیک به رنگ خودرو می چسبد و یک لایه محافظ اضافی روی آن ایجاد می کند.
سرامیک از مواد مختلفی ساخته می شوند. با این حال، بیشتر آنها حاوی دی اکسید سیلیکون هستند که از تصفیه کوارتز و ماسه به دست می آید. گاهی اوقات، برخی از انواع آن از دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک ماده تقویت کننده اضافی استفاده می کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...