رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
hpvdarman

سینوس کمری چیست؟

پست های پیشنهاد شده

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال عفونت شایعی است که به دلیل برگشت مو به داخل پوست ایجاد می شود و به مرور زمان عفونت کرده و عوارض مختلفی مانند درد و ترشح چرک را برای بیمار به همراه دارد.علائم بیماری عبارتند از:

  • یک توده عفونی و ملتهب در انتهای ستون فقرات
  • توده خارش و سوزش حاوی موهای زائد
  • ترشح چرک و خون از ناحیه

jahanesanat.ir درمان خانگی کیست مویی و روش هایی از جمله استفاده از داروها برای درمان کیست مویی بدون جراحی می تواند علائم بیماری را کاهش دهد و درد را برای بیمار کاهش دهد. با این حال، این کاملاً موقتی است و یک روش قطعی نیست.

عکس کیست مویی

 

راه قطعی برای درمان کیست مویی بدون جراحی

بله علم پزشکی در دنیای امروز آنقدر پیشرفت کرده است که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. کیست پیلونیدال درمان قطعی دارد و با کمک روش های نوین درمانی مانند لیزر درمانی و جراحی می توان آن را برای همیشه درمان و از بین برد.

برای درمان کیست مویی با لیزر یا از طریق هر یک از روش های درمانی طبی، لازم است برشی در ناحیه کیست مویی ایجاد شود تا کیست یا آبسه به طور کامل تخلیه شود و سپس در صورت تشخیص پزشک که تمام ناحیه کیست یکی از عمیق ترین بافت هاست که در صورت امکان به طور کامل برداشته می شود

البته لازم به ذکر است که تجربه و مهارت های کاری پزشک متخصصی که برای درمان به او مراجعه کرده اید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

لیزر کیست مویی یا سینوس پیلونیدال چگونه است؟

یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های درمانی، لیزر درمانی کیست مویی یا تامی پیلونیدال می باشد. لیزر درمانی روشی ایمن و بدون عارضه است که برای مدتی جایگزین جراحی کیست مویی شد و توانست با نتایج درمانی موفقیت آمیز خود به میزان بالایی از رضایت بیماران دست یابد.

در این روش درمانی با استفاده از انرژی اشعه لیزر، بافت آسیب دیده را برداشته و کیست را به طور کامل تخلیه می کنند و محل زخم در کمترین زمان ممکن با کمترین اثر بریدگی و تخریب ترمیم می شود و بیماری بهبود می یابد. برای همیشه می گذرد

صد در صد همه بیماران به دنبال راهی قطعی برای درمان کیست پیلونیدال هستند. همانطور که گفته شد لیزر یک روش تضمینی برای درمان این عارضه است. لیزر کیست مویی در تهران توسط یکی از بهترین متخصصین دکتر علیرضا زارعی در کلینیک تخصصی ایشان به همراه کادر پزشکی کاملا حرفه ای انجام می شود. در این کلینیک هدف کل مجموعه ما ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز و درمان سریع آنها می باشد.کلینیک زارعی با بیش از ۱۰۰۰ عمل موفقیت آمیز و رضایت کامل بیماران در اختیار شماست.

روش درمانی دیگری که شکل پوست را مانند لیزر سینوس مو سالم نگه می‌دارد، تکنیک جراحی پلاستیک است که در برخی موارد توسط پزشکان قابل استفاده است.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...