رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
hpvdarman

تفاوت هزینه لیزر زگیل تناسلی با کرایو چقدر است؟

پست های پیشنهاد شده

همانطور که در موارد بالا نیز ذکر کردیم، بسته به ناحیه ایجاد شده  و تعداد جلسات مورد نیاز ممکن است متفاوت باشد. با این حال، معمولاً هزینه لیزر زگیل تناسلی بیشتر از کرایو است ولی تعداد جلسات کرایو بیشتر است. علاوه بر این، کرایو زگیل تناسلی ممکن است نیاز به چند جلسه داشته باشد، در حالی که لیزر معمولاً در یک جلسه انجام می شود.

به طور کلی، هزینه لیزر زگیل تناسلی بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان و هزینه کرایو به ازای هر یک عدد زگیل ۲۰۰/۰۰۰ تومان است.

علائم زگیل تناسلی چیست؟

این بیماری پوستی به دلیل ویروس اچ پی وی HPV در افرادی که فعالیت جنسی خود را تازه آغاز کرده یا خیلی وقت هست که رابطه دارند، ایجاد می شود. علائم زگیل تناسلی شامل خارش، سوزش، قرمزی، تورم، ترشحات غیرعادی، خارش و حساسیت هستند.

همچنین ممکن است در برخی موارد درد و خونریزی نیز رخ دهد. این علائم ممکن است باعث ایجاد اختلالات جنسی و عصبی شوند و به علت احساس بدبویی و ترشحات غیرعادی نیز ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس و افزایش استرس شوند. لذا در صورت وجود این علائم، بهتر است به پزشک مراجعه کرده و سریعا درمان مناسب را انجام دهید.

بیمه هزینه درمان زگیل تناسلی را پرداخت می کند؟

در برخی موارد بله. بسته به نوع بیمه و پوشش های آن، ممکن است هزینه لیزر زگیل تناسلی را پرداخت کند. برای اطلاعات بیشتر، به بخش بیمه سلامت خود مراجعه کنید و یا با شرکت بیمه تماس بگیرید.

بیمه تامین اجتماعی معمولا هزینه درمان های سرپایی زیر ۲۴ ساعت را پرداخت نمیکند ولی اغلب بیمه های تکمیلی برای لیزر زگیل تناسلی و کرایو (فریز کردن) تعرفه های خوبی ارائه می دهند.

https://photokade.com/لیزر-زگیل-تناسلی-و-کرایو-در-زنان-و-مردان/

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...