رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
foodonly

انواع رژیم آب درمانی را بشناسید

پست های پیشنهاد شده

با گسترش زندگی ماشینی و سبک نادرست زندگی افراد شامل مصرف بیش از حد فست فود، روز به روز آمار چاقی زیاد شده است و افراد به دنبال بهترین روش لاغری هستند. یکی از انواع رژیم های لاغری که افراد زیادی آن را برای لاغری خود انتخاب می کنند و امروزه طرفداران زیادی پیدا کرذه، رژیم آب درمانی است.
این رژیم انواع مختلفی دارد و چیزی که از نامش این است که در رژیم آب درمانی مجاز هستید که مقدار خیلی زیادی آب بنوشید و مجبور هستید از بقیه مواد غذایی با توجه به نوع رژیم خود کاملا صرف نظر و یا محدود کنید. این رژیم فقط به منظوز کاهش وزن استفاده نمی شود، بلکه طرفداران آن ادعا می کنند که با این رژیم می توان بسیاری از بیماری ها را کنترل کرد و بهبود داد. 
کالری روزانه دریافتی بدن در طی این رژیم کم شده و یا کاملا صفر می شود و به این ترتیب کاهش وزن حاصل می شود. لازم به ذکر است که آب مصرفی در این رژیم باید سرد باشد تا بدن برای متعادل کردن دمای آن انرژی مصرف کند و کالری سوزی کند.
نکات قابل توجه در رژیم آب برای لاغری
•    در طول روزهای این رژیم، از انجام ورزش های سخت اجتناب کنید تا دچار ضعف شدید نشوید.
•    به دلیل قطع شدن دریافت مواد مغذی و معدنی مختلف حین این رژیم لاغری ممکن است فرد با ریزش مو مواجه شود که برای جلوگیری از ریزش مو در رژیم لاغری بهتر است اقدماتی انجام داد.
•    رژیم لاغری با آب را حداکثر برای سه روز رعایت کنید.
انواع رژیم لاغری آب درمانی
رژیم آب درمانی انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می شود:
رژیم آب درمانی سه روزه: لاغری سه روزه با آب، یک برنامه موثر برای کاهش وزن و سم زدایی بدن می باشد که در طول دوره آن فقط مجاز به نوشیدن آب هستید و مواد غذایی به طور کامل حذف می شوند.
رژیم آب 40 روزه: سخت ترین نوع رژیم لاغری با آب نوع 40 روزه آن است که طبق تجربه کسانی که این رژیم را گرفته اند، شش روز اول بسیار سخت و طاقت فرساست و بعد از آن بدن با رژیم سازگاری پیدا کرده و تحمل آن آسان می شود.
رژیم آب درمانی ژاپنی: آب درمانی ژاپنی، به سم زدایی معده و بهبود عملکرد سیستم گوارشی کمک بسیاری می کند و در این رژیم به محض بیدار شدن از خواب و با معده خالی باید 4 تا 6 لیوان آب ولرم بنوشید.
منبع: foodonly.ir 
 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...