رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
foodonly

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر بینی

پست های پیشنهاد شده

بینی به دلیل قرارگیری در مرکز صورت تاثیر زیادی در زیبایی کل چهره دارد. همین عامل باعث شده است تا افراد زیادی به دنبال اصلاح نواقص بینی خود بروند. رایج ترین و همینطور قدیمی ترین روش برای درمان مشکلات بینی افراد عمل جراحی است که بعضی افراد به دلایل مختلفی مانند ترس از عمل جراحی و بیهوشی، هزینه بالای عمل،عوارض بیهوشی و ... حاضر به انجام آن نمی شوند و همواره به دنبال روش های دیگری برای اصلاح فرم بینی خود هستند.

چند سالی است که روش تزریق فیلر بینی برای اصلاح فرم بینی و زیبایی بخشیدن به آن رواج پیدا کرده است. این روش زیبایی به نام های رینوپلاستی غیرجراحی و یا رینوپلاستی مایع نیز شناخته می شود. روش انجام آن به این صورت است که متخصص زیبایی در این روش با تزریق ژل و مایع پرکننده به زیر پوست بینی فرد، به طور موقتی شکل بینی را تغییر می دهد.

نباید این نکته را فراموش کرد که افرادی که ناهنجاری های جزئی تا متوسط بینی دارند، کاندیدای مناسبی برای تزریق ژل بینی هستند و در غیر این صورت تنها راه درمان، عمل جراحی رینوپلاستی است.

هزینه فیلر بینی چقدر است؟

هزینه فیلر بینی هم مانند سایر اقدامات زیبایی و همینطور درمانی یک قیمت ثابت ندارد و به عوامل مختلفی مانند نوع برند و میزان ژل تزریقی به بینی، کلینیکی که برای انجام فیلر بینی به آن مراجعه می کنید، منطقه و شهر قرارگیری کلینیک زیبایی و ... بستگی دارد.

اما در کل هزینه فیلر بینی در سال 1401 بین 1.000.000 تا 5.000.000 تومان است که مسلما هر چه از برند معروف تری استفاده شود و همینطور حجم فیلر تزریقی بیشتر باشد، این هزینه بیشتر خواهد بود.

بهترین دکتر فیلر بینی چه ویژگی هایی دارد؟

افراد بعد از اینکه تصمیم به تزریق فیلر بینی می گیرند با یک چالش مهم رو به رو می شوند و آن این است که چگونه یکی دکتر فیلر خوب پیدا کنیم و یا بهترین دکتر فیلر بینی چه کسی است؟ در پاسخ به سوال این افراد باید گفت که بهترین ها در این حوزه ویژگی های زیر را دارا هستند:

داشتن مهارت کافی در این زمینه

یک پزشک و متخصص زیبایی باید تمامی دوره های لازم برای روش های مختلف زیباسازی و همینطور جوان سازی صورت را گذرانده باشد و به تمام متدها و تکنیک های جدید تسلط داشته باشد.

استفاده از بهترین برندهای فیلر بینی

اینکه یک متخصص در کلینیک زیبایی خود از بهترین برندهای فیلر استفاده کند، یکی از مهم ترین عامل هایی است که باید او را به عنوان پزشک متخصص خود انتخاب کنید. زیرا استفاده از برندهای نامرغوب و بی کیفیت نه تنها مشکلاتی مانند حساسیت پوستی، قرمزی و خونریزی و عدم تقارن در دو طرف بینی برای مراجعه کننده بر جای می گذارد، بلکه کیفیت کار و تخصص خود پزشک هم زیر سوال خواهد رفت.

تجربه کافی و رزومه موفق

داشتن مهارت برای اینکه یک پزشک را در لیست بهترین ها قرار دهید، لازم است ولی کافی نیست. بلکه این تجربه است که در هر زمینه ای حرف اول را می زند. طبیعی است که فرد راحت تر می تواند به پزشکی که تجربه کاری زیاد و همینطور رزومه موفقی دارد، اعتماد کند. برای اینکه از سابقه کاری پزشک مورد نظر خود آگاه شود، می توانید به سایت و همینطور پیج اینستاگرام او مراجعه کنید.

رضایت داشتن مراجعان

چیزی که می تواند گواهی بر تخصص و مهارت بهتر یک پزشک زیبایی به نسبت دیگری باشد، تعداد مراجعه کنندگان راضی یک متخصص است. برای آگاهی از نظر مراجعه کنندگان درباره یک پزشک، می توانید به مطب او مراجعه کرده و یا همانطور که در بالاتر گفته شد سری به اینستاگرام و سایت او بزنید و نظر مراجعان در زیر پست هایش مطالعه کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...