رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
jala-fazli

استاندارد های میلگرد

پست های پیشنهاد شده

میلگرد آجدار
انواع آهن در سازه ها برای افزایش کیفیت ساخت استفاده می شود. میلگرد آجدار با ایجاد شکل با چرخاندن آن روی میله های آهنی تولید می شود. شرکت ما از این محصولات در ساخت و سازها برای جلوگیری از جدا شدن میله های آهن از بتن استفاده می کند. فرآیندهای گرم و سرد مورد استفاده در تولید آهن بر کیفیت آهن تأثیر می گذارد.

 

شرکت ما سعی می کند محصولات با کیفیت را مطابق خواسته همه مشتریان خود ارائه دهد. محصولات آهن مرکز استحکام ساختمان ها را فراهم می کند ، زیرا در بتن به عنوان اسکلت عمل می کنند. با ایجاد الگوها و برجستگی هایی به نام دنده بر روی میله های فولادی مورد استفاده در بتن ساختمانی ، مقاومت سطح افزایش می یابد.

تا همین اواخر ، میله های فولادی تخت بدون دنده در بسیاری از نقاط جهان استفاده می شد. با این حال ، در سال های اخیر ، سعی شده است با استفاده از میله های آهنی با ویژگی دنده ، دوام ساختمان ها افزایش یابد.

میلگرد آجدار به چه معناست؟
محصولات میلگرد محصولات ضروری سازه ها هستند. شرکت ما میلگرد آجدار را در اندازه های مختلف به منظور افزایش کیفیت در ساخت و سازها تهیه و استفاده می کند. آهن آجدار با پیچاندن سرد روی سطح آن ایجاد می شود و الگوهای بریدگی و بیرون زدگی را ایجاد می کند. شرکت ما به مشتریان خود میله های آهنی تولید شده در طول 12 متر مطابق با استانداردها را ارائه می دهد.

در ساختار آهن آجدار با افزایش نسبت کربن و منگنز استفاده می شود. هرچه میزان کربن بیشتر باشد ، دوام بیشتری نیز دارد. با این حال ، برای دستیابی به کیفیت در میلگردها ، نسبت کربن باید زیر 25 درصد باشد. به لطف دنده ، میله های آهنی اجازه حرکت کلی با بتن را دارند. شرکت ما به کیفیت در ساخت و ساز اهمیت می دهد و استفاده از آهن با ویژگی دنده را تضمین می کند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 

میلگرد، یکی از مهم‌ترین محصولات فولادی در صنعت ساختمان سازی است. این محصول، به صورت میله‌های فولادی، با سطح مقطع گرد، تولید و عرضه می‌شود.

میلگرد استاندارد، به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که دارد، در ساخت سازه‌های فلزی، مانند ساختمان‌ها، پل‌ها و سایر سازه‌های صنعتی، کاربرد فراوانی دارد.

میلگرد استاندارد، در انواع مختلفی، با توجه به قطر، طول و استحکام، تولید می‌شود. از جمله انواع میلگرد استاندارد، می‌توان به میلگرد ساده، میلگرد آجدار، میلگرد حرارتی و میلگرد بتن پیش تنیده اشاره کرد.

قیمت میلگرد نیشابور امروز

قیمت میلگرد نیشابور امروز، تحت تأثیر عوامل مختلفی، مانند قیمت مواد اولیه، هزینه‌های تولید، نرخ ارز و تقاضا و عرضه، قرار دارد. در حال حاضر، قیمت میلگرد، در بازار ایران، در نوسان است.

در حال حاضر، قیمت میلگرد ساده، با قطر 14 میلی‌متر، در کارخانه‌های تولیدکننده میلگرد نیشابور، به طور متوسط 20640 تومان است.

سخن پایانی

میلگرد استاندارد، محصولی با اهمیت و کاربردی است که در صنایع مختلف، کاربردهای فراوانی دارد. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد، می‌توانید از سایت‌های اینترنتی مرتبط یا مراکز فروش آهن آلات استعلام بگیرید.

راه‌های کاهش هزینه میلگرد

برای کاهش هزینه میلگرد، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  • خرید میلگرد از مراکز معتبر

با خرید میلگرد از مراکز معتبر، می‌توانید از کیفیت و قیمت مناسب آن اطمینان داشته باشید.

  • خرید میلگرد به صورت عمده

خرید میلگرد به صورت عمده، می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های شما شود.

  • استفاده از میلگرد بازیافتی

استفاده از میلگرد بازیافتی، می‌تواند باعث کاهش هزینه‌های شما و همچنین حفظ محیط زیست شود.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...