رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
taaalaaa

تعمیر یخساز ویرپول

پست های پیشنهاد شده

همانطور که می دانید، یخچال از ضروری ترین و مهمترین لوازم خانگی در هر خانه ای است به طوری که بیش تر از چند روز نمی توان بدون آن زندگی کرد. طبق گزارشات انجام شده، در میان یخچال های برندهای مختلف، یخچال ویرپول از محبوبیت بیش تری برخوردار است و بیش ترین میزان فروش را نیز در بازار کار داشته است. با وجود تکنولوژی پیشرفته و کیفیت بالای قطعات محصولات ویرپول، بازهم به مرور زمان یخچال به دلیل کارکرد 24 ساعته ممکن است دچار نقص و خرابی شود و شما را درگیر خود کند.

متداول ترین خرابی که برای یخچال های برند ویرپول تاکنون اتفاق افتاده است، خراب شدن یخساز ویرپول است. در صورتی که یخساز ویرپول خراب شود باید از یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیر یخساز ویرپول بخواهید که آن را درست کند. در این مطلب تمامی نکات مربوط به نحوه تعمیر یخساز ویرپول، دلایل خرابی یخساز ویرپول، نحوه ریست یخساز ویرپول، قیمت یخساز ویرپول و طرز کار یخساز ویرپول را به صورت جامع برای شما توضیح می دهیم.

اگر با خواندن مقاله نیاز به کمک یا سوالی برای تعمیر یخساز ویرپول داشتید با نمایندگی تعمیرات ویرپول تماس بگیرید تا به صورت رایگان تعمیرکاران ما شما را راهنمایی کنند. بدون شک ما بهترین راهکار را به شما پیشنهاد می دهیم. 

وظیفه و عملکرد یخساز ویرپول

یخساز (Ice Maker) یکی از مهمترین قطعات موجود در هر یخچالی است به طوری که دیگر هیچ برندی یخچالی را بدون یخساز نمی سازد. یخساز وظیفه ساختن قطعات کوچک یخ با ساختار و اندازه یکسان را برعهده دارد و از مجموعه ای از قطعات مانند لوله ورودی آب، محفظه و برد، اهرم، سنسور، شیر برقی و موتور ساخته می شود. هر کدام از این اجزا به خودی خود نقش مهمی را در یخساز ایفا می کنند و اگر هر کدام نقص کوچکی پیدا کنند یخساز قادر به کار کردن نخواهد بود.

خوشبختانه شما به راحتی خودتان می توانید تشخیص دهید که یخساز خراب شده است یا نه؛ ولی برخلاف تصور عموم تعمیر یخساز کار ساده ای نیست و نیاز به دقت بالا دارد. بنابراین، اگر یخساز ویرپول شما خراب شده است حتما با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید تا تعمیرکاران در کمتر از یک ساعت به منزل شما بیایند و به تعمیر یخساز ویرپول بپردازند.

نحوه تعمیر یخساز ویرپول

زمانی اختلالی در عملکرد یخساز ویرپول ایجاد شد و نتوانست وظیفه اش را به درستی انجام دهد، کارهای زیر را انجام دهید:

- چک کنید که قفل کودک را به جای دکمه یخ به اشتباه انتخاب نکرده باشید.

- موتور یخساز را چک کنید. برای این کار پدال یخساز را فشار دهید. در صورتی که از موتور یخساز صدایی آمد، همه یخ های موجود در محفظه یخساز را خارج کرده و خود محفظه را نیز بررسی کنید.

- چنانچه صدایی از موتور یخساز نیامد، با اهم متر سلامت موتور یخساز را چک کنید. اگر اهم متر عدد 0 را نشان داد، موتور یخساز خراب شده است.

اگر با بررسی تمامی موارد بالا متوجه مورد مشکوکی نشدید، حتما با نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول تماس بگیرید تا سریعا جهت تعمیر یخساز ویرپول شما اقدام شود.

دلایل یخ نساختن یخچال ویرپول

در این بخش مهمترین دلایل یخ نساختن یخچال ویرپول را برای شما به طور کامل توضیح می دهیم. در صورتی که دلیل خراب بودن یخساز را متوجه شدید و دانش کافی در زمینه تعمیرات یخساز ویرپول داشتید آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت با تکنسین های ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

پایین بودن دمای یخچال

یکی از عامل دخیل در یخ ساختن یا یخ نساختن یخچال دما می باشد. حتما دمای یخچال و فریزر خود را چک کنید و بر روی 20- قرار دهید. در صورتی که دما کمتر از 17- باشد، یخساز قادر به یخ ساختن نخواهد بود.

مسدود بودن شیر آب ورودی

شیر آب ورودی در پشت یخچال قرار دارد و همانطور که از اسمش پیداست آب را وارد یخساز می کند. در صورتی که این شیر مسدود باشد و به هر دلیلی خراب شده باشد، یا آب وارد یخساز نمی شود یا آب بیش از حد وارد یخساز می شود و در نتیجه یخساز قادر به یخ ساختن نخواهد بود.

خراب بودن یخساز

امکان دارد مشکل از یکی از قطعات یخساز باشد که مانع از ساختن یخساز می شود. در این حالت بهتر است با یک تعمیرکار حرفه ای در زمینه تعمیرات یخساز ویرپول تماس بگیرید.

 پایین بودن فشار آب ورودی

در صورتی که فشار آب ورودی به یخساز پایین باشد، یخساز قادر به یخ ساختن نخواهد بود. حتما فشار آب شهری و همچنین شلنگ آب ورودی را چک کنید.

خراب بودن سوئیچ درب یخچال

در صورتی که درب یخچال باز باشد یا سوئیچ درب یخچال ایراد داشته باشد، یخساز قادر به یخ ساختن نیست. پس حتما این مورد را نیز بررسی کنید و در صورت نیاز سوئیچ را تعویض نمایید.

خراب بودن ماژول یخساز

در صورتی که ماژول مربوط به یخساز که بر روی برد الکترونیکی قرار دارد، خراب شده باشد اجازه یخ ساختن به یخساز داده نمی شود. برای رفع این مشکل باید اقدام به تعمیر برد یخچال ویرپول کنید.

کثیف بودن فیلتر آب

حتما باید هر 6 ماه یکبار فیلترهای آب را جرمگیری کنید. اگر این کار را نکنید فیلتر دارای جرم و کثیفی می شود و اجاره نمی دهد آب وارد یخساز شود. در نتیجه یخساز قادر به یخ ساختن نخواهد بود.

معیوب بودن دکمه یخساز

یکی دیگر از دلایل خراب بودن یخساز، معیوب بودن دکمه یخساز می باشد. این دکمه باید به صورت on باشد تا یخساز شروع به کار کند.

خراب بودن موتور یا کمپرسور

چنانچه موتور یا کمپرسور یخچال خراب شده باشد، یخساز نمی تواند یخ بسازد. پس حتما از سلامت موتور اطمینان حاصل کند.

دلایل به هم چسبیدن یخ های یخساز ویرپول

یکی از مشکلات رایج که ممکن است برای یخساز ویرپول ایجاد شود، به هم چسبیدن یخ هاست که دو دلیل اصلی موجب به وجود آمدن این مشکل می شود.

- پر شدن محفظه یخساز ویرپول

اگر شما از یخساز یخچال تان استفاده نکنید و محفظه آن پر از یخ باشد، بعد از مدتی یخ ها به یکدیگر می چسبند. برای جلوگیری از این کار باید دکمه off یخساز را روشن کنید. اگر یخ ها به هم چسبیده اند، محفظه یخساز را جدا کرده، یخ های بزرگ و به هم چسبیده را بیرون بیاورید. سپس محفظه را در جایگاه خود قرار دهید.

- عدم سرمای کافی

یکی از عواملی که موجب به هم چسبیدن یخ ها می شود، عدم سرمای کافی در درون یخچال و فریزر است. زمانیکه سرمای کافی وجود نداشته باشد، یخ ها ذوب می شوند و با برگشت سرما مجددا یخ می زنند ولی به یکدیگر می چسبند. عدم وجود سرمای کافی در یخچال می تواند ناشی از خراب بودن فن یخچال باشد. برای تعمیر فن یخچال ویرپول با 22225007-021 تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

تعویض یا تعمیر یخساز ویرپول

سوالی که افراد زیادی از ما می پرسند این است که آیا یخساز ویرپول قادر به تعمیر کردن می باشد یا اینکه به محض خراب شدن باید آن را تعویض کنیم. در پاسخ باید گفت تعمیر یخساز ویرپول می تواند به راحتی انجام شود و همیشه نیاز به تعویض آن نیست. سعی کنید تعویض یخساز آخرین گزینه برای شما باشد زیرا هم هزینه تعمیرتان به طور چشمگیری کم می شود و هم قطعه اصلی خود یخچال حفظ می شود.

فقط حواستان باشد به چه تعمیرکاری تعمیر یخساز ویرپول را می سپارید. عده ای از تعمیرکاران تنها به منافع خود فکر می کنند و به جای تعمیر، تعویض را پیشنهاد می دهند. برای جلوگیری از این مساله حتما با نمایندگی مربوطه تماس بگیرید. در نمایندگی همیشه اولویت تعمیر به جای تعویض است و حتی در صورت نیاز به تعویض از قطعات اورجینال برای این کار استفاده می شود. به ازای هر قطعه ای که برای تعمیر استفاده می شود، یک کارت ضمانت شش ماهه نیز میگیرید تا در صورت ایجاد مشکل، تعمیر به صورت رایگان انجام شود.

نحوه ریست یخساز ویرپول

یکی از راهکارهای ساده برای تعمیر یخساز ویرپول، ریست کردن آن است. در بسیاری از موارد دیده شده که با ریست کردن یخساز، تمامی مشکلات مربوط به این قطعه بر طرف شده است و همانند روز اول خود کار می کند. برای ریست یخساز ابتدا درب یخچال را باز کنید و شروع به جدا کردن کاور یخساز کنید. پس از اینکه کاور را جدا کردید، در زیر یخساز دکمه ای به نام reset switch یا همان دکمه ریست قرار دارد، آن را به مدت چند ثانیه فشار دهید. با این کار یخساز ویرپول ریست می شود و مجددا شروع به انجام فرایند یخسازی می کند.

لطفا در نظر داشته باشید که عملیات ریست را چندین بار انجام ندهید، نهایتا دوبار انجام دهید. اکر عملیات ریست با موفقیت انجام شود حدودا بعد از پنج ساعت یخساز شروع به یخسازی می کند. اگر بازهم یخسازی انجام نشد، باید به تعمیر یخساز بپردازید زیرا به احتمال زیاد ایراد فنی در این قطعه به وجود آمده که مانع از یخسازی آن می شود.

در این مطلب، تمامی نکات در خصوص تعمیر یخساز ویرپول از جمله وظیفه و عملکرد یخساز ویرپول، نحوه تعمیر یخساز ویرپول، دلایل یخ نساختن یخچال ویرپول، دلایل به هم چسبیدن یخ های یخساز ویرپول، نحوه ریست یخساز ویرپول و تعویض یخساز ویرپول را برای شما عزیزان توضیح دادیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی و کمک زمینه تعمیرات یخچال ویرپول دارید در هر ساعت از شبانه روز حتی در روزهای تعطیل با نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول تماس بگیرید تا به صورت رایگان تمامی مشکلات شما را حل کنیم.

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت سئو تهران با داشتن تیم فنی مجرب و با دانش علاوه بر طراحی یک سایت زیبا برای شما، می تواند شما را در بین اولین سرچ های کلمات کلیدی مربوطه قرار دهد و ورودی های سایت شما را چندین برابر گذشته نماید.

سئو در تهران یا پشتیبانی سایت وردپرسی سایت نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می باشد تا سایت شما به بهترین نحوه بهینه سازی شود بنابراین شاید خود شما نتوانید فرآیند بهینه سازی را انجام دهید

مجازی سازی
گوگل شاپینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست
تیزر سازی

تست امنیت سایت

سئو حرفه ای

تست نفوذ سایت

طراحی سایت اختصاصی

سئو رایگان


پشتیبانی سایت وردپرسی
ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر سازی تبلیغاتی
پشتیبانی پیج اینستاگرام
ادمین اینستاگرام
اداره پیج اینستاگرام
سئو در تهران
شرکت سئو در تهران
سئو سایت در تهران

سئو سایت سریع

سئو فوری

سئو تضمینی

سئو قسطی

شرکت سئو

سئو سریع

سئو سایت سریع
سئو سایت تهران

سئو سریع سایت

بک لینک ایرانی
بک لینک ارزان

بک لینک خارجی

بک لینک انبوه

خرید بک لینک دائمی

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موسسه باربری پاسداران آرازبار به دلیل دارا بودن 78 تیم حمل بار که شامل افرادی با تجربه و آموزش دیده است در محدوده های ، همچون شمال تهران با نام باربری شمال تهران ، محدوده غرب تهران با نام و نشان باربری غرب تهران ، خدمات اسباب کشی را به آن دسته از مشتریان که در محدوده های ساکن هستند ارائه می دهد. از شعبه ها می توان به باربری شرق تهران نیز اشاره کرد

باربری پاسداران  جابه جایی اثاثیه و حمل بار را به مناطق داخل شهری محدود نکرده است بلکه خدمات باربری را برای شهرستان های اطراف و مناطق برون شهری نیز ارائه می دهد.

باربری شهر قدس

باربری نازی آباد

باربری حکیمیه

باربری شهرک راه آهن


حمل بار شرق تهران

حمل بار غرب تهران

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مجموعه آی لیلیوم فعالیت خود در صنعت گل فروشی آنلاین در سال 1396 با الهام از سبک سنتی اصیل و سلیقه ایرانی و با ترکیب آن با مکتب گل آرایی مدرن جهان آغاز نمود و قصد دارد الگوی جدیدی در این صنعت ایجاد نماید. البته ارائه محصولات با حداکثر زیبایی، طراوت، طراحی خاص و منحصر به فرد، بی نظیر بودن و کیفیت آن از آغاز تاکنون جزء چالش های همیشگی آی لیلیوم بوده و هست و در راستای حفظ حقوق مصرف کننده تا پایان خواهد بود.

گلفروشی آنلاین آی لیلیوم تمایل به عرضه شادی و زیبایی دارد که با تولید محصولات خاص و هیجان انگیز سعی در انجام آن و شراکت در تمام لحظات مشتریان خود دارد.

 

فروش گل و گیاه آنلاین
بازار گل و گیاه آنلاین
فروش گل آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین مجهز
فروشگاه گل آنلاین
گلفروشی آنلاین
گل فروشی آنلاین

دسته گل خاستگاری

گل خاستگاری

گل کادوئی

 

بازار های معروف گل در گل فروشی آنلاین

گل های خاردار گل فروشی آنلاین

تزئین ماشین عروس

گل کاری ماشین عروس

انتخاب دسته گل عروس

دسته گل لاکچری عروس

گل فروشی آنلاین ارزان
فروش گل آنلاین
خرید گل اینترنتی
خرید اینترنتی گل
بازار آنلاین گل
فروش گل
گل اینترنتی
گل آنلاین
آی لیلیوم


 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Join the conversation

You can post now and register later. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.


×
×
  • جدید...