رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران
bamaaa

ویژگی های جدید براش در فتوشاپ CS6

پست های پیشنهاد شده

اگر youve صرف کمی وقت در کاوش در جهان از قلم های فتوشاپ، شما هیجان زده برای پیدا کردن یک دنیای جدید رو بطور کامل در فتوشاپ CS6. همچنین به عنوان یک بازآرایی پانل ایستگاه از پیش تنظیم شده و سپس با استفاده از برس و قلم مو، برس که کار با بالاتر قرص WACOM دو طبقه جدید وجود دارد: خاصیت فرسایش پذیری برس، و Airbrushes. بیایید نگاهی عمیق تر در تمامی موضوعات جدید، و همچنین به عنوان بیایید کلاهبرداری چند شما ممکن است آگاه باشند از.

نکته 1 - چیزی ظریف برای شروع
برای شروع، ایجاد یک سند جدید با پس زمینه سفید، حداقل 1000 x 1000 پیکسل، و ایجاد یک لایه جدید به رنگ بر روی. B را فشار دهید از ابزار قلم مو، D را به مجموعه ای از رنگ های پیش فرض را انتخاب کنید. کنترل را نگه دارید و انتخاب، و سپس کلیک کنید و بکشید به سمت چپ و راست برای تنظیم سایز براش راحت است. هنوز نگه داشتن آن کلید، کشیدن بالا و پایین کنترل سختی براش را بر روی سر برس مدور.


نگه داشتن کنترل و انتخاب، کشیدن در اطراف با سر برس دایره ای اساسی است.

هیچ یک از این از نسخه های قبلی تغییر کرده است، اما انگار علاوه بر ظریف در اینجا به رفتار CS5. باید قلم مو کنونی سختی یعنی آن پیچیده تر از یک قلم مو به طور منظم دایره و سپس با کشیدن به بالا و پایین تغییر کدورت را پشتیبانی نمی کند. مفید است، اما به طور بالقوه خطرناک است اگر شما از آن آگاه نیست.


نگه داشتن کنترل و گزینه، با کشیدن در اطراف سر قلم مو پیچیده غیر دایره.

نکته 2 - اعتصاب مطرح
انگار یک بخش جدید در وسط به نام قلم مو مطرح و مانند همیشه، بر روی نام آن کلیک کنید برای دسترسی به تنظیمات عمیق تر در. این پنل جدید به شما اجازه می دهد تا شیب پیش فرض X، Y شیب، چرخش و تنظیمات فشار شما را برای نقاشی خود را.


قلم مو مطرح بخش تنظیمات در پانل برس.

قرص WACOM پشتیبانی نمی کند همه این تنظیمات، بنابراین آن بسیار مفید است که شما هم اکنون می توانید آنها را تقلید در صورت نیاز. در این بخش همچنین به شما اجازه می دهد که قلم را زیر پا بگذارند، باید به شما می خواهم به کار با قلم مجازی خود را در یک زاویه ثابت است، اما قلم واقعی خود را در برخی از زاویه دیگر.

نکته 3 - پروژه کار خود را
با این حال، با اکثریت از قلم در فتوشاپ CS5، youd به شیب قلاب، فشار، و غیره را به مسواک زدن خواص مانند کدورت، اندازه و غیره. من یک بار با استفاده از شیب برای کنترل پیشزمینه / ترکیب پس زمینه، و در حالی که این ممکن است مفید باشد، خود را به سختی واقع بینانه است. تنها برس مو را در یک راه واقعی پاسخ می دهند، و در حالی که قلم مو هنوز وجود دارند، وجود گزینه thatll جدید روز خود را.


پویایی و شکل قلم مو را بردارید جدید طرح ریزی و با عصبانیت سخن گفتن زاویه کمی اضافه شده برای شانس.

نگاه در شکل بخش دینامیک برای چک باکس با نام تجاری جدید در پایین: براش طرح ریزی شده است. در حالی که این گزینه ها است ticked، سر قلم مو خواهد شد اریب و کوچک کند تا منعکس کننده جهت گیری فعلی از قلم. بنابراین، برای مثال، شما می توانید، سر قلم مو پیچیده و عظیم، استفاده کنید، اما آن را مانند آن که در زاویه برگزار می شود. این راه طولانی برای اضافه کردن یک احساس واقعی به کار با قلم مو فتوشاپ. سعی کنید این:

شناخته شده به طور پیش فرض من همون قلم مو برای رفتن پروانه های قدیمی مورد علاقه انتخاب کنید. (اگر شما نمی تونم پیدا کردن آن، سر به پانل ایستگاه از پیش تنظیم قلم مو، و سپس انتخاب براش اثر ویژه از منوها پانل، سپس افزودنپرونده).

در دینامیک شکل، در کادر انتخاب قلم مو پروجکشن تبدیل شود.

اگر شما یک قرص های WACOM که برای کمک به حداقل شیب (به احتمال زیاد Intuos) و سپس چرخش قلم مو بر روی بوم را امتحان کنید، به پروانه ها در زاویه براش شما.

حتی اگر رایانه لوحی خود است که فانتزی (و یا شما فقط یک موس دستی) شما همچنین می توانید ملحق شوید. با کلیک بر روی قلم مو نام، گزینه مطرح نیست. X تنظیم شیب تا 100٪ و شیب Y را -100 بگذارید. تیک نادیده گرفتن شیب X و checkbox را انتخاب Y نادیده گرفتن شیب بیش از حد. در حال حاضر، مهم نیست که از چه زاویه ای برس خود را برگزار می شود، پروانه ها همه شمال غربی نقطه. برای دیدن این واضح تر، شما می توانید لغو انتخاب پراکندگی، سپس برس نکته شکل را انتخاب کنید و مقدار فاصله را به 200٪ افزایش دهد.
پروانه ها با اشاره به همان شیوه.

نکته 4 - سقوط از هم جدا با برس خاصیت فرسایش پذیری
بزرگ آن را قادر به تنفس بیشتر از زندگی به قلم استاندارد است، اما چقدر در مورد چیزی حتی واقعی تر است؟ اگر youve کار با مداد رنگی پاستل، شما می دانید که آنها می پوشند به سرعت. یک مربع جدید می تواند تبدیل به یک گوه نوک دور تازه توسعه نقاط مسطح است. این ناتمامی ها به سرعت تبدیل به ویژگی های که یک هنرمند می توانید استفاده کنید، و در حال حاضر فتوشاپ می توانید آنها را بیش از حد تقلید اگر شما یک قرص است که پشتیبانی از شیب. اگر شما انجام دهید، انتخاب از پیش تعیین شده ذغال سنگ ذغال سنگ مربع از پانل ایستگاه از پیش تنظیم قلم مو، پس از آن در گوشه بالا سمت چپ بوم نگاه کنید برای دیدن یک پیشنمایش از قلم شما.

در بخش نکته شکل قلم مو، نرمی به 100٪ تا نوک پا در اوردن با سرعت بیشتری. نگه داشتن قلم خود را در یک زاویه کم عمق سازگار شاید کم کردن، با اشاره به طرح بالا گوشه سمت چپ برای مدت کوتاهی است.

شما ببینید که نوک پوشیدن را به یک نقطه نوک تیز به جای یک مربع است، اما شما معتاد از جوهر.


پایین نوک برس خاصیت فرسایش پذیری یک بار مربع استفاده می شود.

در حال حاضر، قرعه کشی چند خطی، نگه داشتن قلم در tilts مختلف. این تو هستی که باید توانایی دیدن داشته باشی که برخی از زوایای تولید یک خط نازک، که در آن، ازمن میخوای با استفاده از لبه های نوک فرسایش یافته، و برخی از زوایای تولید یک خط چربی، که در آن شما با استفاده از منطقه بزرگ مسطح است.


چند خط از همان نوک برگزار شد، در جهات مختلف است.

بسیاری از اشکال دیگر از قلم مو قسمت نکته شکل در دسترس هستند، بنابراین آزمایش با خاصیت فرسایش پذیری نقطه جدید، تخت، گرد، مربع و مثلث انواع. و باید به شما نیاز نوک برای بازگشت به حالت اولیه خود، فقط تیز فشار دهید نکته را فشار دهید.


تنظیمات برس خاصیت فرسایش پذیری.

نکته 5 - یکپارچهسازی با سیستمعامل با ویژگی رنگ پاش جدید
در حال حاضر خیلی بیشتر از سادگی یک چک باکس در نوار ابزار و یک کنترل جریان، رنگ پاش است که در حال حاضر یک نوع سر قلم مو که پاسخ های مختلف، راه پیچیده تر به فشار و انحراف قلم خود را. که با فشار بیشتر، نزدیک تر پاش مجازی به کاغذ مجازی و اسپری تنگ تر است. استفاده از فشار کمتر و پاش پخش می شود، در حالی که شیب حاکم جهت اسپری. گزینه های اضافی برای چقدر spatters رنگ در لمس نهایی مفید است.
تنظیمات برس خاصیت فرسایش پذیری.

برای استفاده از رنگ پاش، سر به پانل ایستگاه از پیش تنظیم قلم مو، و سپس به پایین رفته تا ایستگاه از پیش تنظیم رنگ پاش جدید با آیکون جدید خود را به شما را ببینید. رنگ پاش نرم افزار تراکم بالا دانه دار را انتخاب کنید. D را فشار دهید تا تنظیم پیش فرض سیاه و سفید، و رنگ در سراسر بوم. سعی کنید با فشار دادن سخت تر و نرمتر، و شیب قلم بالا و پایین به شما به عنوان انجام این کار است. اگر شما از طرفداران تمام دانه، شما می توانید دانه دانه بودن را به نوبه خود برای یک اثر نرمتر. سعی کنید برخی از ایستگاه از پیش تنظیم دانه ای کمتر برای شستشوی نگاه آبرنگ کاملا متفاوت با استفاده از قلم مو برای یک نتیجه پیچیده بافت و دو.

 

در حالی که خود را همواره امکان استفاده از قلم های مختلف حتی عظیم 2500 هیولا PX رئالیسم بیشتر گزینه های جدید در اینجا قرض دادن به سر برس پیچیده، و به گزینه های نام تجاری جدید اگر youd مانند به تقلید ابزار هنر فیزیکی است. فتوشاپ CS6 سریعتر از همیشه است، و به راحتی ارزش ارتقاء اگر شما به طور مرتب رنگ دیجیتالی.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته بستگی به ورژن فتوشاب هم دارد چراکه ابزارهای متفاوتی دارد و میتوان با استفاده از آنها عکس ها  و بنرهای متعددی طراحی کرد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فتوشاپ در هر اپدیتش امکانات عالی رو به ما ارایه میده واقعا

ویرایش شده توسط rosoubgir

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موسسه باربری پاسداران آرازبار به دلیل دارا بودن 78 تیم حمل بار که شامل افرادی با تجربه و آموزش دیده است در محدوده های ، همچون شمال تهران با نام باربری شمال تهران ، محدوده غرب تهران با نام و نشان باربری غرب تهران ، خدمات اسباب کشی را به آن دسته از مشتریان که در محدوده های ساکن هستند ارائه می دهد. از شعبه ها می توان به باربری شرق تهران نیز اشاره کرد

باربری پاسداران  جابه جایی اثاثیه و حمل بار را به مناطق داخل شهری محدود نکرده است بلکه خدمات باربری را برای شهرستان های اطراف و مناطق برون شهری نیز ارائه می دهد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان!

ما در شرکت سئو تهران در حوزه های مختلف مربوط به وب سایت اعم از (تولید محتوا، طراحی سایت وردپرسی، بک لینک و غیره ) فعالیت می کنیم و قصد داریم به جایگاهی برسیم تا همه ی مخاطبان سایت از کارشناسان ما و کارشان راضی باشند.
در کنار عرصه های مربوط به سایت ، شرکت ما  در زمینه های مختلف عبارتند از :
اداره پیج اینستاگرام،پشتیبانی پیج اینستاگرام ،طراحی لوگو فعالیت دارد.

با ما تماس بگیرید تا از هریک خدمات ما بهره مند شوید.

 

 

طراحی سایت
طراحی سایت وردپرسی
طراحی لوگو
طراحی کارت ویزیت
برند سازی شخصی
فروشگاه اینترنتی
تولید محتوا
بهینه سازی تصاویر
تولید مقاله
بهینه سازی کد های سایت
بک لینک

بک لینک خارجی
طراحی قالب ایمیل
جمع آوری دیتا
پخش گسترده پیامک
گوگل ادوردز
ریپورتاژ تبلیغاتی
پروموت کردن توئیت
تبلیغات فیس بوک

لوگو خبر فوری

مدیریت حرفه ای اینستاگرام


 

 

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سایت سئو تهران با داشتن تیم فنی مجرب و با دانش علاوه بر طراحی یک سایت زیبا برای شما، می تواند شما را در بین اولین سرچ های کلمات کلیدی مربوطه قرار دهد و ورودی های سایت شما را چندین برابر گذشته نماید.

سئو در تهران یا پشتیبانی سایت وردپرسی سایت نیازمند داشتن تخصص در این زمینه می باشد تا سایت شما به بهترین نحوه بهینه سازی شود بنابراین شاید خود شما نتوانید فرآیند بهینه سازی را انجام دهید

مجازی سازی
گوگل شاپینگ

شرکت دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ چیست
تیزر سازی

تست امنیت سایت

سئو حرفه ای

تست نفوذ سایت

طراحی سایت اختصاصی

سئو رایگان


پشتیبانی سایت وردپرسی
ساخت تیزر تبلیغاتی
تیزر سازی تبلیغاتی
پشتیبانی پیج اینستاگرام
ادمین اینستاگرام
اداره پیج اینستاگرام
سئو در تهران
شرکت سئو در تهران
سئو سایت در تهران

سئو سایت سریع

سئو فوری

سئو تضمینی

سئو قسطی

شرکت سئو

سئو سریع

سئو سایت سریع
سئو سایت تهران

سئو سریع سایت

بک لینک ایرانی
بک لینک ارزان

بک لینک خارجی

بک لینک انبوه

خرید بک لینک دائمی

 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا برای ارسال دیدگاه وارد شوید

شما بعد از اینکه وارد حساب کاربری خود شدید می توانید دیدگاهی ارسال کنیدورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...