رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

banimodebanimag

Members
 • تعداد ارسال ها

  9
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
 1. بلک فرایدی یا جمعه سیاه چه روزی است؟ جمعه سیاه یا بلک فرایدی روز بعد از Thanksgiving یا روز شکرگزاری است و در واقع آخرین جمعه ماه نوامبر محسوب می‌شود. در این روز ۲۰ ایالت آمریکا تعطیل رسمی است، با این حال، این روز پرسودترین و شلوغ‌ترین روز خرید در سال شناخته شده است و تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین از این موقعیت برای فروش کالاهای خود با تخفیف‌های ویژه استفاده می‌کنند. تاریخ جمعه سیاه جمعه سیاه در تاریخ جمعه 7آذر 1399قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید پیش‌بینی بلک فرایدی در سال ۲۰۲۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، به نظر می‌رسد مراسم جمعه سیاه امسال، با سال‌های گذشته متفاوت باشد. چرا که بسیاری از کشورها در قرنطینه هستند و بسیاری از فروشگاه‌های آفلاین به دستور دولت به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی بسته خواهند بود! با این حال ویروس کرونا با تمام معایب و آسیبی که به زندگی مردم سراسر دنیا وارد کرده است، یک مزیت به همراه داشت و آن هم موفقیت بسیار چشمگیر خرید و فروش آنلاین است. در واقع اگر همچون زمان طاعون بدون تکنولوژی زندگی می‌کردیم، احتمالاً عواقبی بیشتر از آن دوره نیز به همراه داشتیم. در سال ۲۰۲۰ با تمام مشکلاتی که همراه داشت، همچنان زندگی جاری است و مراسم سیاه جمعه نیز برقرار خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد که حتی فروشگاه‌های آفلاین نیز امسال محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند.
 2. banimodebanimag

  جمعه ی سیاه

  جمعه سیاه (Black Friday) درواقع نام غیررسمی آخرین جمعه ماه نوامبر و روز بعد از عید شکرگزاری است. این اصطلاح از سال 1961 برای افتتاح فصل خرید کریسمس و توصیف ترافیک سنگین و مخرب پیاده‌روها در روز بعد از روز شکرگزاری در نظر گرفته شد، زیرا آن روز تخفیف‌هایی بسیار شگفت‌انگیز برای خریداران در نظر گرفته می‌شد و این تخفیف باعث ایجاد ترافیک خریداران می‌شده است. البته تا چند سال اخیر اصطلاح جمعه سیاه مانند امروز در جهان متداول نبوده است، اما از سال 2005 و با کمک فروشگاه‌های اینترنتی این روز به‌عنوان شلوغ‌ترین روز خرید در ایالات‌متحده آمریکا شناخته شد. در این زمان خیلی از فروشگاه‌ها فروش خود را با محوریت تبلیغات انجام می‌دهند و به همین دلیل ممکن است حتی از نیمه‌های شب قبل نیز شروع به فروش اجناس تخفیف‌دار خود کنند. تخفیف‌های این روز برای مردم آمریکا به‌قدری جذاب است که در بین گزارش جرم‌های این روز معمولاً گزارش فراوانی از خشونت در بین خریداران به گوش می‌رسد به‌گونه‌ای که جمعه سیاه از سال 2006 تا 2015، تلفاتی معادل 12 کشته و 117 زخمی در سرتاسر ایالات‌متحده آمریکا داشته است. همچنین از سویی دیگر و با توجه به این افزایش تقاضای خرید، طرفداران پایداری محیط‌ زیست انتقادی را مبنی بر القای تقاضای مصنوعی به جامعه مطرح می‌کنند و می‌گویند این مسئله باعث شده است مردم اجناسی را که نیاز ندارند خریداری کنند و این تقاضای مصنوعی برای حفظ پایداری محیط‌ زیست کره زمین می‌تواند مضر باشد. به‌هرحال امسال نیز مانند سال‌های قبل جمعه سیاه برگزار می‌شود و چالش‌های خاص خود را برای خریداران و فروشندگان به همراه دارد، این رویداد امسال با روز 29 نوامبر 2019 و 8‌ آذرماه 1398 مصادف شده است. به همین مناسبت باهم نگاهی به حواشی جمعه سیاه و منتخبی از کشورهایی که این روز را برگزار می‌کنند می‌اندازیم. بعضی از حواشی شلوغی‌های بیش‌ از حد جمعه سیاه یکی از بدترین خشونت‌های جمعه سیاه در سال 2008 و با له شدن نگهبان قوی‌هیکل فروشگاه وال مارت در هنگام هجوم حدوداً 2000 نفری مردم به این فروشگاه رخ داد. در سال 2011 یک زن برای خرید خود اقدام به استفاده از اسپری فلفل در مقابل جمعیت کرد. در سال 2012 دو نفر به دلیل درگیری بر روی جای پارک به سمت یکدیگر شلیک کردند. در سال 2016 در شهرهای ایالت‌های تنسی، نیوجرسی و نوادا به 3 نفر شلیک شد. در سال 2017، 5 نفر از اهالی آلاباما در یک درگیری زخمی شدند و پلیس یک فروشگاه را تعطیل کرد. البته جرم‌های رخ‌داده در این روز فقط مربوط به درگیری‌ها نیست و گران‌فروشی و کلاه‌برداری نیز به‌نوعی جرم‌های متداول این روز محسوب می‌شود، طبق تحقیقات سایت wallethub، علی‌رغم ادعاهای تخفیف، 14% از کالاها قیمتی برابر با روزهای عادی داشته‌اند و 17% نیز با قیمتی بالاتر از قیمت روزهای عادی قیمت‌گذاری شده‌اند. جمعه سیاه در سراسر جهان امروزه جمعه سیاه در بسیاری از کشورهای جهان موقعیت خریدی ویژه را در اختیار خریداران قرار می‌دهد و در بعضی از کشورها فروشگاه‌های زنجیره‌ای، اینترنتی و خرده‌فروشی‌ها روش‌های متداول فیزیکی، آنلاین و یا ترکیبی از هر دو را برای فروش ویژه اجرا می‌کنند.
 3. بلک فرایدی نزدیک هست!!!!!! بلک فرایدی فرصتی عالی برای خرید از فروشگاه های اینترنتی هست که این فروشگاه هابر رروی همه محصولات خود این حراج بلک فرایدی را دارند این تخفیف را دارند این تخفیف بلک فرایدی یعنی جمعه سیاه که به مدت خیلی کوتاهی هست و قیمت همه محصولات را هم خیلی پایین میزارند بلک فرایدی یا جمعه سیاه چه روزی است؟ جمعه سیاه یا بلک فرایدی روز بعد از Thanksgiving یا روز شکرگزاری است و در واقع آخرین جمعه ماه نوامبر محسوب می‌شود. در این روز ۲۰ ایالت آمریکا تعطیل رسمی است، با این حال، این روز پرسودترین و شلوغ‌ترین روز خرید در سال شناخته شده است و تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین از این موقعیت برای فروش کالاهای خود با تخفیف‌های ویژه استفاده می‌کنند. تاریخ جمعه سیاه جمعه سیاه در تاریخ جمعه 7آذر 1399قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید پیش‌بینی جمعه سیاه در سال ۲۰۲۰! با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، به نظر می‌رسد مراسم جمعه سیاه امسال، با سال‌های گذشته متفاوت باشد. چرا که بسیاری از کشورها در قرنطینه هستند و بسیاری از فروشگاه‌های آفلاین به دستور دولت به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی بسته خواهند بود! با این حال ویروس کرونا با تمام معایب و آسیبی که به زندگی مردم سراسر دنیا وارد کرده است، یک مزیت به همراه داشت و آن هم موفقیت بسیار چشمگیر خرید و فروش آنلاین است. در واقع اگر همچون زمان طاعون بدون تکنولوژی زندگی می‌کردیم، احتمالاً عواقبی بیشتر از آن دوره نیز به همراه داشتیم. در سال ۲۰۲۰ با تمام مشکلاتی که همراه داشت، همچنان زندگی جاری است و مراسم سیاه جمعه نیز برقرار خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد که حتی فروشگاه‌های آفلاین نیز امسال محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند.
 4. بلک فرایدی یا جمعه سیاه چه روزی است؟ جمعه سیاه یا بلک فرایدی روز بعد از Thanksgiving یا روز شکرگزاری است و در واقع آخرین جمعه ماه نوامبر محسوب می‌شود. در این روز ۲۰ ایالت آمریکا تعطیل رسمی است، با این حال، این روز پرسودترین و شلوغ‌ترین روز خرید در سال شناخته شده است و تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین از این موقعیت برای فروش کالاهای خود با تخفیف‌های ویژه استفاده می‌کنند. تاریخ جمعه سیاه جمعه سیاه در تاریخ جمعه 7آذر 1399قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید پیش‌بینی جمعه سیاه در سال ۲۰۲۰! با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، به نظر می‌رسد مراسم جمعه سیاه امسال، با سال‌های گذشته متفاوت باشد. چرا که بسیاری از کشورها در قرنطینه هستند و بسیاری از فروشگاه‌های آفلاین به دستور دولت به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی بسته خواهند بود! با این حال ویروس کرونا با تمام معایب و آسیبی که به زندگی مردم سراسر دنیا وارد کرده است، یک مزیت به همراه داشت و آن هم موفقیت بسیار چشمگیر خرید و فروش آنلاین است. در واقع اگر همچون زمان طاعون بدون تکنولوژی زندگی می‌کردیم، احتمالاً عواقبی بیشتر از آن دوره نیز به همراه داشتیم. در سال ۲۰۲۰ با تمام مشکلاتی که همراه داشت، همچنان زندگی جاری است و مراسم سیاه جمعه نیز برقرار خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد که حتی فروشگاه‌های آفلاین نیز امسال محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند.
 5. بلک فرایدی یا جمعه سیاه یک فرصت خوبی برای خرید از فروشگاه های اینترنتی ، این فروشگاه ها تخفیف بلک فرایدی بر روی همه محصولات خود را دارند و این حراج همه محصولات با قیمت خیلی کمی به فروش میرسانند بلک فرایدی در چه روزی برگزار میشوند جمعه سیاه یا بلک فرایدی روز بعد از Thanksgiving یا روز شکرگزاری است و در واقع آخرین جمعه ماه نوامبر محسوب می‌شود. در این روز ۲۰ ایالت آمریکا تعطیل رسمی است، با این حال، این روز پرسودترین و شلوغ‌ترین روز خرید در سال شناخته شده است و تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین از این موقعیت برای فروش کالاهای خود با تخفیف‌های ویژه استفاده می‌کنند. تاریخ جمعه سیاه جمعه سیاه در تاریخ جمعه 7 آذر 1399قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید
 6. بلک فرایدی نزدیک هست !!!!! جمعه سیاه یا بلک فراید یک حراج خیلی خوبی میباشد که این تخفیف بلک فرایدی همه فروشگاه ها محصولات خود را با قیمت خیلی پایینی به فروش میرسانند این حراج به مدت خیلی پایینی میباشد و قیمت خیلی پایینی برروی همه محصولات https://www.banimode.com/blog/جمعه-سیاه،-بلک-فرایدی-چیست-و-چه-روزی-است/
 7. پیش‌بینی جمعه سیاه در سال ۲۰۲۰! با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، به نظر می‌رسد مراسم جمعه سیاه امسال، با سال‌های گذشته متفاوت باشد. چرا که بسیاری از کشورها در قرنطینه هستند و بسیاری از فروشگاه‌های آفلاین به دستور دولت به دلیل فاصله‌گذاری اجتماعی بسته خواهند بود! با این حال ویروس کرونا با تمام معایب و آسیبی که به زندگی مردم سراسر دنیا وارد کرده است، یک مزیت به همراه داشت و آن هم موفقیت بسیار چشمگیر خرید و فروش آنلاین است. در واقع اگر همچون زمان طاعون بدون تکنولوژی زندگی می‌کردیم، احتمالاً عواقبی بیشتر از آن دوره نیز به همراه داشتیم. در سال ۲۰۲۰ با تمام مشکلاتی که همراه داشت، همچنان زندگی جاری است و مراسم سیاه جمعه نیز برقرار خواهد بود. با این حال به نظر می‌رسد که حتی فروشگاه‌های آفلاین نیز امسال محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند. از این جهت بلک فرایدی ۲۰۲۰ با موفقیت چندین برابر فروشگاه‌های اینترنتی مواجه خواهد شد. در واقع شما شاهد این موفقیت نه تنها در آمریکا و اروپا، بلکه در ایران خواهید بود. آمار‌ها نشان می‌دهند که در این دوره چند ماهه، فروشگاه‌های اینترنتی فروش بسیار بیشتری نسبت به فروشگاه‌های آفلاین داشته‌اند. از این جهت توصیه می‌کنیم اگر می‌خواهید محصولاتی با قیمت شگفت‌انگیز تهیه کنید، تمرکز اصلی خود را روی خرید از فروشگاه‌های آنلاین قرار دهید. در این صورت نه تنها خرید پرسرعت و با قیمت مناسب تجربه خواهید کرد، بلکه به سلامت خود و دیگران نیز کمک بیشتری خواهید کرد. آمار فروش بلک فرایدی آمازون بدون شک آمازون نخستین و مهم‌ترین برگزارکننده‎ی حراج جمعه سیاه است و تخفیف‌های ویژه‌ای را برای محصولات گوناگونی از جمله اسباب بازی، لوازم دیجیتال و باغبانی ارائه می‌کند. همچنین آمازون در بلک فرایدی سال گذشته حمل و نقل را برای مشتریان خود رایگان اعلام کرد که علاوه بر تخفیف، ویژگی مهمی به‌شمار می‌آید. اگر می‌خواهید با آمار فروش حراج جمعه سال ۲۰۱۹ بیشتر آشنا شوید، بهتر است بدانید که سایت آمازون بیشترین فروش را دربر داشت که جعبه کمک‌های اولیه، قرص ماشین ظرفشویی، تبلت و خرید اپلیکیشن موسیقی آمازون در گروه پرفروش‌ترین‌ محصولات قرار داشتند.
 8. banimodebanimag

  بلک فرایدی چیست

  بلک فرایدی نزدیک هست!!!!!! بلک فرایدی یک فرصت عالی برای خرید از فروشگاه اینترنتی، این فروشگاه ها به مدت خیلی کوتاهی محصولات خود را با قیمت خیلی پایینی بفروش میرسانند تاریخ بلک فرایدی جمعه سیاه در تاریخ جمعه7آذر 1399 قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید.
 9. در چند سال اخیر اصطلاح جمعه سیاه یا بلک فرایدی را بارها در ایران، به‌خصوص در صفحات فروشگاه‌های اینترنتی شنیده‌اید. با این حال به نظر شما معنای جمعه سیاه چیست و چرا بسیاری از فروشگاه‌ها در سراسر دنیا در این روز، محصولات خود را با تخفیف استثنایی به فروش می‌رسانند؟ بلک فرایدی یا جمعه سیاه چه روزی است؟ جمعه سیاه یا بلک فرایدی روز بعد از Thanksgiving یا روز شکرگزاری است و در واقع آخرین جمعه ماه نوامبر محسوب می‌شود. در این روز ۲۰ ایالت آمریکا تعطیل رسمی است، با این حال، این روز پرسودترین و شلوغ‌ترین روز خرید در سال شناخته شده است و تمام فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین از این موقعیت برای فروش کالاهای خود با تخفیف‌های ویژه استفاده می‌کنند. تاریخ جمعه سیاه جمعه سیاه در تاریخ جمعه 23آذر 1399 قرار دارد، که در این روز می توانید از فروشگاه‌های بزرگ با کمترین قیمت‌ خرید کنید.
×
×
 • جدید...