رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

zeynabzr

Members
 • تعداد ارسال ها

  6
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral

1 دنبال کننده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمیشود.

 1. طرح زیر یک نمونه موفق از اینفوگرافی ساده و در عین حال با اطلاعات دقیق و کامل است:
 2. طرح زیر برای تبلیغ اپلیکیشن یه شرکت استفاده شده که فضای کاربری رو خوب نشون داده و اطلاعات مورد نیاز برای مخاطب رو هم به خوبی بیان کرده.
 3. این دست طرح های گرافیکی رو خیلی خوشم میاد؛ دو نوع عکس از دو جای مختلف کنر هم قرار میگیره و مقایسه میشه. البته المان های محیطیشون بنظرم خیلی مهمه چطور انتخاب بشه. توی این طرح دیدم که مهمترین قسمت خودروها که اغلب اولین قسمتیه که دیده میشه یعنی قسمت سپر و کاپوت آورده شده و دو زاویه مختلف از دو خودروی سانتافه و اسپورتج. بنظرم تونسته زیبایی و جذبه ی خودروها رو خوب نشون بده. من البته این طرح ها رو توی گشت و گذارم پیدا کردم (از سایت همراه مکانیک)
 4. من این طرح رو توی جستجوهام دیدم. البته مال خودم نیست ولی بنظرم جالب اومد که برای تبلیغ خودرو سعی کرده اون رو توی نقاط دست نیافتنی مثل کوه نشون بده. جدا از بحث تبلیغاتش، طراحی خوبی انجام داده که بنظرم برای الگوبرداری خوبه.
 5. در واقع هدف از این طرح نشون دادن این مطلب بود که خودروهای دست دوم طبق آمارهای موجود، ایرادات فنی و ظاهری زیادی هستند که از چشم خیلی ها پنهان می مونه و فقط کارشناسان متخصص میتونن اون عیب ها رو بفهمن.
×
×
 • جدید...