رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

winkar

Members
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
 1. انواع پنجره دو جداره upvc را با قیمتی مناسب از ما بخواهید پنجره دو جداره UPVC هافمن پنجره دو جداره UPVC ویستابست پنجره دو جداره UPVC وین تک برای دیدن انواع پنجره های دوجداره اینجا کلیک کنید. https://winkarupvc.com/
 2. از طول عمر بالایی برخوردار نبودند و به دلیل فرسایش ، ظاهر و عمرشان را از دست می دادند. با گذر زمان از فلزات مختلف برای ساختن پنجره استفاده می شده است که از جمله فلزات مورد استفاده برای پنجره آلومینیوم بود . آلومینیوم را می توان بعنوان اولین جرقه برای ساخت پنجره دوجداره نام برد . برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
 3. پنجره دوجداره بزرگ پنجره دوجداره بزرگ یکی دیگر از انواع پنجره دو جداره UPVC می باشد . این پنجره ها به دلیل ویژگی هایی که دارند برای خانه های ویلایی و ساختمان های تجاری بسیار کاربرد دارند . به دلیل اندازه بزرگ خود نور و هوای خوبی را در محیط به جریان می اندازند . این پنجره ها به صورت تمام قد می باشند و مناظر زیبایی را به شما هدیه می دهند . در این مطلب قصد داریم شما را با این پنجره ها آشنا کنیم . برای دیدن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید .
 4. به هنگام باز شدن به صورت ریلی باز می شود.پنجره دو جداره فولکس واگنی یکی از بهینه ترین حالات بازشوی انواع درب و پنجره دوجداره upvc است که در کنار عایق بندی مناسب خود ، معماری داخلی و جانمایی فضای داخلی ساختمان را راحت تر می کند. با اینکه این نوع پنجره بصورت پنجره دوجداره کشویی باز و بسته می شود اما بدلیل نوع حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار است. این نوع از پنجره ها جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی می باشند. برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
 5. به هنگام باز شدن به صورت ریلی باز می شود.پنجره دو جداره فولکس واگنی یکی از بهینه ترین حالات بازشوی انواع درب و پنجره دوجداره upvc است که در کنار عایق بندی مناسب خود ، معماری داخلی و جانمایی فضای داخلی ساختمان را راحت تر می کند. با اینکه این نوع پنجره بصورت پنجره دوجداره کشویی باز و بسته می شود اما بدلیل نوع حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار است. این نوع از پنجره ها جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی می باشند. برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید.
×
×
 • جدید...