رفتن به مطلب
انجمن گرافیک ایران

sahar#2020

Members
  • تعداد ارسال ها

    10
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

0 Neutral
  1. برای طراحی نما بهتر است به متخصصان این امر مراجعه کنیم تا با توجه به موقعیت و مساحت ملک شما بهترین طراحی نما را برای شما انجام دهند.
  2. بازسازی خانه های کلنگی زمانی انجام می شود که خانه نیاز به تعمیرات اساسی داشته باشد و خانه از استحکام کافی برخوردار باشد .
  3. خرید اجر فشاری در قدیم مرسوم بوده است. به اجر هایی که قدیم در ساختمان ها استفاده میشده اجر فشاری می گویند که با نام های دیگری مانند اجر زبره یا اجر گری شناخته می شوند. این اجرها با خشت و در قالب گذاشته می شود و با انگشت روی آن را فشار می دهند.
  4. برای ساخت سازه های جدید خرید دیوار گچی توصیه می شود . دیوارگچی به دیوار های پیش ساخته ای گفته می شود که بسیار سبک هستند و در برابر زلزله دوام و پایداری دارند. نصب این دیوترها آسان و قیمت آنها بسیار به صرفه است
  5. خرید انواع گروت برای ساختمان لازم است . از گروت برای پرکردن فضای خالی و ترک های بزرگ و ... استفاده می شود که از ترکیب آب ،سیمان ، ماسه و دیگر افزودنی ها درست می شود. محل اجرای گروت باید عاری از گرد و خاک باشد.
  6. از مواد شیمیایی در صنعت استفاده های زیادی می شود . دربخش بیمارستانی برای ضد عفونی کردن ، در بخش دارویی برای تولید دارو ها ، در بخش کشاورزی در تولید کودهای شیمیایی و ... استفاده می شود. کیفیت مواد شیمیایی اولیه در تولید محصولات بسیار حائز اهمیت است.
  7. برای تعمیرات اینورتر باید به مراکز معتبر ونمایندگی های معتبر مراجعه کنیم. اینورتر صنعتی یک دستگاه مبدل جریان مستقیم برق به جریان متناوب است که در کارگاه های صنعتی بسیار پرکاربرد هستند به علت استفاده زیاد و بلند مدت از آنها عملکرد آنها کم می شود و نیاز به تعمیر دارند . اینورترهای صنعتی به دو دسته سه فاز و تک فاز تقسیم می شوند ولی تمام آنها خروجی سه فاز ارائه می دهد. کار اینورتر ها کنترل موتورهاست که شامل تغییر در سرعت و جهت موتور میشود ، وظیفه دیگر آن محافظ از دستگاه در برابر اضافه بار است.
  8. طراحی وب سایت به هر شغلی کمک می کند تا در عصر ارتباطات بیشتر دیده شود و مشتری و فروش آن بیشتر می شود. پس لازمه هرکاری داشتن یک سایت به روز است.
  9. sahar#2020

    قطعات x22

    شرکت های خودرو سازی داخلی تمامی سعی خود را می کنند تا تمام قطعات x22 را تولید کنند و مشتریان خود را راضی نگهدارند. برای خرید قطعات اصلی x22 بهتر است به نمایندگی مجاز و یا شرکت های معتبر مراجعه کنید.
  10. قطعات تیگو 5 شامل گلگیر ، سنسور اکسیژن، لنت ترمز، کلیه قطعات جلو بندی، سنسور ترمز abs ، کمک فنر و دیگر قطعات اصل تیگو 5 در بازار موجود است. بهتر است برای خرید مطمئن به نمایندگی های مجاز در سطح شهر مراجعه کنید.
×
×
  • جدید...