[تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ]


آموزش نمایش سایت در گوگل : در مقاله ی امروز قصد داریم شما کاربران عزیز را با ترفند هایی آشنا نماییم که با رعایت آن ها می توانید در صفحه ی اول نتایج گوگل [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] تان را مشاهده نمایید . تنها راه برای جای گرفتن در صفحه ی اول نتایج موتور های جستجو ، بهینه سازی و سئو وب سایت می باشد . در ادامه با مهم ترین کاراکتر های تاثیر گذار در رتبه بندی وب سایت ها آشنا خواهیم شد . کاربران به دنبال اطلاعاتی می باشند که در عین مفید بودن ، به بهترین صورت نیز ارائه شده باشد . از این رو اگر قصد دارید در صفحه ی اول نتایج قرار بگیرید می بایست از دیدگاه گوگل و کاربران [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] ، خوب به نظر برسید .
کاراکتر های موثر در نمایش سایت در گوگل :

متا تگ عنوان ( title ) :

متا تگ عنوان بسان یک مرجع کلی برای صفحه ی [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] شما می باشد . در واقع تگ عنوان ، موضوع صفحه ی شما را در اختیار گوگل قرار می دهد . این نکته را به خاطر بسپارید که برای دست یابی به بهترین نتیجه ، تگ title تنها می بایست یک بار در هر صفحه استفاده شود .
آدرس سایت :

نام دامنه [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] شما می بایست شیرین ، کوتاه و به یاد ماندی باشد . علاوه بر این کوتاه نگه داشتن url های وب سایت نیز در نمایش سایت در گوگل تاثیر گذار می باشد .
استفاده ی صحیح از متا تگ توضیحات ( description ) :

سعی کنید در تگ توضیحات تان از کلمات کلیدی استفاده کنید . تگ توضیحات در واقع در صفحه ی شما نمایان نمی شود و تنها در سورس کد های صفحه جای می گیرند و گوگل با مطالعه ی آن متوجه مضمون مقاله ی شما می شود .
استفاده ی صحیح و مناسب از تگ 1 Heading :

تگ H1 نمایشگر عنوان مقاله ی شما است . گوگل از طریق تگ H1 متوجه آنچه که در صفحات شما مهم است ، خواهد شد . علاوه بر تگ H1 تگ های دیگری نیز در صفحه وجود دارند که با افزایش شماره ، اهمیت آن ها کاهش می یابد .