به طور کل مفهوم [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ]چیست : در مقالات گذشته درباره ی مفهوم کلی [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] به طور کامل صحبت کردیم اما به دلیل اینکه این کار شرایط خاصی دارد و کم هم نیست نتوانستیم تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهیم. امروز در این مقاله می خواهیم تمامی اطلاعات تکمیلی را ارائه کنیم. اگر فکر می کنید که برایتان کافی نبوده مقاله ی پایانی امروز را در خصوص مفهوم [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] مطالعه کنید.


چه مشکلات احتمالی وجود دارد؟

در زمان انتخاب کارگزار خود اگر نا آگاهانه انتخاب کرده باشید و مشکلی در روند کاری کاگزارتان وجود داشته باشدممکن است که پروسه ی [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] به قدری طولانی کند که هزینه ها به قدری بالا رود که چندین برابر حساب شود. این مشکل علاوه بر ایجاد هزینه چند برابر باعث دیرکرد شما در تامین کالا یتان شود و مشتری ناراضی شود و تعدادی از آنها را از دست دهید.

آیا [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] در شرکت های دیگر نیز انجام می شود!؟

فرایند های [تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] از گمرک را شرکت کشتیرانی هم می تواند انجام دهدو شما می توانید این کار را به شرکت دیگری نیز بسپارید. کارگزار مورد نظر خود را انتخاب کنید.


قوانینی بر صادرات و واردات حاکم است که بر اساس آن کالا های ورودی و صدوری را به سه دسته تقسیم می کنند :

ابتدا کالای مجاز است که صدور و ورود این کالا ها نیاز به مجوز ندارد , بعدی کالای مشروط است که صدور و ورود آن به کسب مجوز های مربوطه نیازمند است و در نهایت کالای ممنوع است که صدور یا ورود این کالابه موجب شرع و قانون اسلامی ممنوع است.
یکسری مدارک برای کالا ها وجود دارد که ترخیصیه , بارنامه , پیش فاکتور و فاکتور اصلی , ثبت سفارش بازرگانی , قبض انبار , گواهی مبدا و در نهایت بیمه نامه است و صاحب کالا خود نیز به در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی و همچنین تمامی صفحات کار بازرگانی نیاز دارد. در صورت وجود نماینده از طرف صاحب کالا باید مدارکی همراه آن باشد که از جمله ی آن : اصل و کپی کارت ملی خود , وکالت نامه محضری , کارت بازرگانی و در نهایت معرفی نامه برای گمرک مربوطه است.