سلام رفقا. وقتتون بخیر. اقا اگر میشه کمکی اساسی بمن کنید کلافه شدم. معمولا سر مشکلات فتوشاپ سالهاست که تاچیزیو تلاش میکنم انجام بدم نمیشه. و رهاش میکنم. اینبار بواقعا دیگه نمیخوام رهاکنم. اقا اکشن ها در فتوشاپ هیچکدوم به سادگیه ظاهرشون نیست. اول میبینی کیف میکنی. انجامش که میدی که یه چیز هچل هفت بهت تحویل میده. الان خودتون اگر ده تا اکشن دانلود کنید و ده تاش رو اجرا کنید عین خود چیزی میشه که اون شرکت برا نمونه داده بیرون؟ یا قلقای خاص خودشو داره هر اکشن. خواهش میکنم نکاتش رو تک به تک بماهم بگید. من راستش خیلی برا اموزش اکشنها گشتم. خیلی.ولی اموزشهای کوتاهه تکراری که هممون بلدیم. یه لایه میسازیم جاییک میخوایم اکشن انجام شه رو براش میزنیم. اکشن و براشش رو لود میکنیم و پلی میکنیم. همه همینو میگن. خوب ماکه با فتوشاپم زیاد کار کردیم بلدین اینارو و عین اموزشها هم میریم اما همیشه ارور میده که فلان چیز بدرستی کار نمیکنه.. پیکسلها فلان شدن..یعنی ده باری ارور میده و ما گزینه continiue رو میزنیم بره جلو. اخرم یه طرح سی درصد شبیه چیزیکه باید بشه میشه. سی درصد. اگر اموزش کاملی بود و این ارورها و علتش و رفعشم توضیح میداد عالی میشد ولی منکه پیدا نکردم. اگر کسی واقعا سلطه و میدونه این مشکلات هم چی هستن بماهم بگه. اگر حالا تلگرامم باشه که عالی میشههرچیزیو ما میایم انجام بدیم یه چیز بیربط میشه. کلا یک اکشن یکم شبیه اصلش درومد. بقیش واقعا...فقط سر همین موضوع یک ساعت وقت گذاشتم ثبتنام کردم که بتونم سوالمو مطرح کنم. بلدم نیستم پست زدن رو دقیق و امیدوارم درست زده باشم. شرمنده. ارورها هم مثل object select is not currectly avaible.. همچین چیزی. اینو درمورد delete و چیزای دیگه هم میگه این خطارو. یا درمورد پیکسلها میگه ک یادم نیست چی بود ولی اروری میده..ماهم فقط ادامه رو میزنیم تا انجام بده. اخرم یه چیز عجیب غریب میده بیرون. نمیدونم کلا سخته کار با اکشنها و همه درگیرشن یا براحتی میشه عین نصاویر تبلیغاتی که میزنن درست کرد. ممنون میشم یه کمک کاملی بمن بشه. اموزشی اگر بود معرفی کنید و... شرمنده بازم. کلافه شدم دیگه. ممنون