مبلمان سفید یکی از مناسب ترین گزینه ها برای سبک های مختلف دکوراسیونی است که هرگز از مد نمی افتند اما معمولا به دلیل کثیف شدن هرگز انتخاب نمی شوند ، اما در این مطلب شما را با 6 روش دلیل استفاده ی ساده تر از مبلمان سفید در دکوراسیون منزل آشنا می کنیم.
دکوراسیون داخلی: یکی از مواردی که اغلب والدین در مورد آن اتفاق نظر دارند این است: “مبلمان سفید؛ به هیچ وجه!” می توانید ترس ریختن یک لیوان آبمیوه روی این مبلمان را تصور کنید؟ باید بدانید که این قوانین شکسته شده اند و طراحان رنگ سفید را برای کاناپه و مبلمان انتخاب می کنند. بر اساس مطالعات بر روی یک شرکت طراحی و دکوراسیون، ایده های جدیدی از 20 طراح که باید طراحی و چیدمان یک اتاق را در 6 هفته انجام می دادند، ارائه شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم 6 دلیل استفاده از رنگ روشن برای کاناپه و مبلمان را در این مطلب برای شما بازگو کنیم.
مبلمان سفید با پارچه های ضد لک
یک خانم خانه دار می گوید:”من همیشه ظاهر مبلمان سفید را دوست داشتم، ولی هرگر جرات نکردم با یکی از آنها زندگی کنم. من به دلیل اینکه مادر دو پسر بچه هستم، منطق و عقل را به زیبایی ترجیح می دهم.” امروزه پارچه هایی تولید شده اند که ضدآب و ضد لک هستند و این مشکل کثیف شدن مبلمان را حل می کنند.
مبلمان سفید همواره روی مد
آخرین باری که شنیده اید رنگ سفید قدیمی شده و از مد افتاده است را به خاطر دارید؟ در این تصویر می بینید که برای مبلمان سفید، از کوسن های سفید با طرح های سیاه رنگ استفاده شده است. قطعا برای دکوراسیون منزل ما، انواعی از کوسن وجود دارد که می توانید آنها را برای سال ها داشته باشید و نگران قدیمی شدن آنها نباشید. کافی است به سبک دکوراسیون خانه خود دقت کنید. رنگ سیاه و سفید هرگز از مد نمی افتد.
انتخاب کاور مبلی قابل شستشو برای مبلمان سفید
مادر خانه دار دیگری گه اتفاقا در خانه از حیوان خانگی هم نگهداری می کند از کاورهای قابل شستشو پارچه ای به عنوان پارچه رومبلی استفاده کرده است و با این کار دیگر نگران لکه یا ریختن مواد غذایی روی مبلمان سفید خود نخواهد بود. او همچنین گفته است قصد دارد تا از محافظ پارچه هم استفاده کند تا خیالش راحت راحت باشد!
[تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ][تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ]