درمان شپش سر با روغن زیتون : شپش سر می تواند برای هر کسی اتفاق بیوفتد و سبب ایجاد نارضایتی می گردد. شپش ها موجودات ریزی هستند که در سر و بدن به وجود می آیند و روش های درمانی مختلفی برای آنها وجود دارد که یکی از آنها “درمان شپش سر با روغن زیتون” می باشد.[تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ] چگونگی درمان

اگر می خواهید به وسیله روغن زیتون به درمان شپش سر بپردازید می توانید یک روغن زیتون مرغوب تهیه نمایید و سپس موهای خود را کاملا به این روغن آغشته نمایید. حالا به وسیله کلاه مخصوص یا حوله موهایتان را جمع کنید و آنها را کاملا بپوشانید. صبر کنید حدود سه تا هشت ساعت به همین شکل باقی بماند و اصلا نباید از ۲ ساعت این وضعیت کمتر باشد چون شپش ها به گونه ی هستند که در روغن حدود ۲ تا ۳ ساعت زنده خواهند ماند. اگر می توانید این وضعیت را تحمل کنید به شما توصیه می شود حدود هشت ساعت اجازه دهید روغن روی موهای شما باقی بماند تا مطمئن شوید که شپش ها از بین رفته اند و اثربخشی آنها کامل باشد.


حالا باید آماده شوید تا موهایتان را بشوید و پس از زمان طی شده باید یک ظرف آب داغ و صابون را اماده نمایید. این جا باید حوله را از سرتان در بیاورید و قطعا با صحنه ی روبرو می شوید که اصلا برایتان خوشایند نیست چرا که شپش ها را که مرده اند روی حوله مشاهده می کنید. بعد موهای خود را به دسته های تقسیم کنید و کاملا آنها را شانه کنید و این کار را انقدر تکرار کنید تا دیگر هیچ شپشی بر روی موهایتان باقی نماند. در این مرحله موهایتان را شامپو بزنید و با سشوار خشک نمایید. اگر می خواهید هیچ اثری از شپش ها دیگر در سر شما وجود نداشته باشد می توانید هر روز به مدت ۲ هفته اینکار را تکرار کنید.

[تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ]

منبع:[تنها کاربران عضو شده می توانند لینک ها را مشاهده کنند ]