تاپیک برتر فروردین 94 : شعر به علاوه گرافیک
در این تاپیک طرح های گرافیکی تلفیق شعر و گرافیک قرار گرفته است.
 • مشاهده تاپیک برتر
 • تبلیغات   تبلیغات

  Recent Blogs Posts

  1. روش دیجیتال چاپ بنر

   ارزیابی عملکرد یک شرکت چاپ دیجیتال فرآیندی زمان بر بوده و به صبر زیادی نیازمند است. انتخاب یک شرکت برای چاپ بنر نباید آسان گرفته شود. ما می گوییم این کار به اندازه برند سازی برایتان اهمیت دارد. گذشته از این ها، برند شما وقتی در یک بنر حضور دارد، پرستیژ و اعتبار شما را به دنیای بیرون نشان می دهد.
   نکات خیلی زیادی وجود دارد که در انتخاب شرکت مناسب برای چاپ بنر دخیل هستند. به هر حال در این مقاله ما به 4 نکته مهم برای انتخاب شرکت مناسب چاپ بنر فوری نیز اشاره خواهیم کرد.

   کیفیت
   ...
  2. چاپ دیجیتال چه مزایایی دارد؟

   چاپ افست یکی از دو روش قدیمی است که یک پلیت یا زینک دارد که متریال روی آن قرار گرفته و چاپ می شود. این عمل همراه با انتقال جوهر صورت می گیرد که ممکن است رنگ ها در چند مرحله روی کاغذ اجرا شود. در حالی که در چاپ دیجیتال دستگاه جوهر را به طور مستقیم روی کاغذ یا پارچه می افشاند. معمولا کیفیت چاپ افست را بیشتر از چاپ دیجیتال می دانند، اما هزینه های اولیه زیادی دارد و اگر چاپ انبوه نباشد، هزینه بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال دارد. بنابراین چاپ دیجیتال جایگزین بسیار مناسبی بوده و مزایای زیادی هم دارد.
   دوستدار
   ...
   برچسب ها: چاپ دیجیتال ویرایش برچسب ها
   دسته بندی ها
   Uncategorized
  3. تفریحات کوش آداسی

   کوش آداسی یکی از شهر های پر طرفدار کشور ترکیه به شمار می رود که در چند سال اخیر گردشگران زیادی در فصل های مختلف به ویژه تابستان به آن سفر می کنند.کوش آداسی با داشتن سواحل زیبا ، جاذبه های گردشگری و همچنین تفریحات آبی هیجان انگیز توریست های زیادی را به سمت خود جذب کرده است.در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم مسافران عزیز را با تفریحات کوش آداسی بیش تر آشنا کنیم تا با شناخت هر چه بیش تر تفریحات کوش آداسی سفر خوبی را پیش روی خود داشته باشند.

   ...
   دسته بندی ها
   Uncategorized
  4. اپ استور و خطای 1009 آن

   کاربران زیادی از آیفون و آیپد در ایران وجود دارند که برای استفاده از این آپشن های این دستگاه مانند آیتونز یا حتی دانلود و آپدیت اپلیکیشن های عادی خود با ارور 1009 مواجه می شوند.
   این ارور ناشی از به رسمیت شناخته نشدن کشور مربوطه در نزد اپ استور است و همانطور که از دلیلش پیداست ، با تغییر دادن کشور این مشکل کاملا برطرف خواهد شد .
   تغییر دادن یک کشور ...
   برچسب ها: آیفون, ارور 1009 ویرایش برچسب ها
   دسته بندی ها
   Uncategorized
  5. تفاوت مد رنگی rgb , cmyk در فرمت فایل گرافیگی

   فایل مناسب جهت کارهای چاپی CMYK می باشد و در چاپ های افست حتما این مد رنگی باید رعایت شود ولی در چاپ دیجیتال این امر خیلی تاثیر گذار نیست .

   از ترکیب همه رنگها در مد رنگی RGB به رنگ سفید رسیده می شود ولی در ترکیب همه رنگها در مد رنگی CMYK رنگ مشکی حاصل می شود .

   اختلاف در خروجی چاپ با مد رنگی RGB زیاد ولی در مد رنگی CMYK بسیار کم دیده می شود .

   از مد رنگی RGB در طراحی صفحات وب و صفحات نمایشگر قابل استفاده می شود و مد رنگی CMYK در فایل های چاپی و قابل لمس استفاده می شود .

   برچسب ها: مد رنگی cmyk ویرایش برچسب ها
   دسته بندی ها
   Uncategorized
  صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

  درباره گرافیران

  سایت گرافیران به منظور ارائه بهترین ابزار گرافیکی در وب در تاریخ ۴ خرداد ۱۳۸۹ ساخته شد. از آن زمان تا کنون سعی ما بر این بوده تا بهترین نمونه های آماده ، ابزار گرافیکی و آموزش های فتوشاپ را برای کاربران فراهم کنیم . گرافیران توسط هاست دی ال هاست می شود.

  اطلاعات

  طراحی شده توسط : FoX FuN

  تعرفه تبلیغات : مشاهده تعرفه ها

  ایمیل مدیریت سایت : info@graphiran.com

  لینک ها